Mystický léčitel:Štítna žláza a její léčba - William Anthony

19,00€ Bez DPH: 17,27€

Popis

Mystický léčitel:Štítna žláza a její léčba - William Anthony

Stále viac ľudí všetkých vekových skupín počúva, že za ich únavu, priberanie na váhe, problémy s pamäťou, bolesti, nespavosť a ďalšie zdravotné problémy môže štítna žľaza. A hoci lekárska veda venuje tejto oblasti veľkú pozornosť, väčšina ľudí sa ani napriek liečbe neuzdraví.

Zásadná pravda totiž zostáva skrytá: skutočnou príčinou ochorenia nie je porucha činnosti štítnej žľazy. Je naopak príznakom niečoho oveľa komplexnejšieho: invazívneho procesu v tele, ktorý je zodpovedný za symptómy pripisované ochoreniu štítnej žľazy.

Mystický liečiteľ Anthony William uplatňuje vo svojej knihe úplne nový prístup k epidémii choroby štítnej žľazy. Podrobne vysvetľuje, aký je pravý pôvod problémov, vrátane toho, čo sa deje počas zápalu a autoimunitného ochorenia. Odporúča celú radu riešení, s ktorých pomocou je možné štítnu žľazu uzdraviť a získať späť zdravie i vitalitu. Kniha obsahuje aj lákavé a bohato ilustrované recepty pre posilnenie štítnej žľazy.

Anthony William sa narodil s ojedinelou schopnosťou komunikácie s Duchom Najvyššieho, ktorý mu poskytuje nezvyčajne presné informácie o zdraví ostatných, veľakrát Predbiehajúce dobu. Vďaka nebývalej presnosti diagnóz si získal dôveru a priazeň tisícov ľudí, vrátane slávnych filmových, hudobných i športových hviezd a iných osobností, ktorým pomohol k uzdraveniu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Alternatívna medicína, zdravieKnihy o výživeIné

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát