Mystický léčitel:Štítna žláza a její léčba - William Anthony

19,00€ Bez DPH: 17,27€

Popis

Mystický léčitel:Štítna žláza a její léčba - William Anthony

Stále viac ľudí všetkých vekových skupín počúva, že za ich únavu, priberanie na váhe, problémy s pamäťou, bolesti, nespavosť a ďalšie zdravotné problémy môže štítna žľaza. A hoci lekárska veda venuje tejto oblasti veľkú pozornosť, väčšina ľudí sa ani napriek liečbe neuzdraví.

Zásadná pravda totiž zostáva skrytá: skutočnou príčinou ochorenia nie je porucha činnosti štítnej žľazy. Je naopak príznakom niečoho oveľa komplexnejšieho: invazívneho procesu v tele, ktorý je zodpovedný za symptómy pripisované ochoreniu štítnej žľazy.

Mystický liečiteľ Anthony William uplatňuje vo svojej knihe úplne nový prístup k epidémii choroby štítnej žľazy. Podrobne vysvetľuje, aký je pravý pôvod problémov, vrátane toho, čo sa deje počas zápalu a autoimunitného ochorenia. Odporúča celú radu riešení, s ktorých pomocou je možné štítnu žľazu uzdraviť a získať späť zdravie i vitalitu. Kniha obsahuje aj lákavé a bohato ilustrované recepty pre posilnenie štítnej žľazy.

Anthony William sa narodil s ojedinelou schopnosťou komunikácie s Duchom Najvyššieho, ktorý mu poskytuje nezvyčajne presné informácie o zdraví ostatných, veľakrát Predbiehajúce dobu. Vďaka nebývalej presnosti diagnóz si získal dôveru a priazeň tisícov ľudí, vrátane slávnych filmových, hudobných i športových hviezd a iných osobností, ktorým pomohol k uzdraveniu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Alternatívna medicína, zdravieKnihy o výživeIné

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Dôveryhodnosť
SSL certifikát

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme