Mystický léčiteľ - Edgar Cayce naší doby - William Anthony

16,90€ Bez DPH: 15,36€

Popis

Mystický léčiteľ - Edgar Cayce naší doby - William Anthony

Uzdravte sa. Užasnete, ako je to ľahké. Funguje to.

Tiež chodíte od doktora k doktorovi, a žiadny vám doteraz nedokázal pomôcť? Dokonca vám naznačujú, že ste simulant, lenže vám je stále horšie? Obávate sa rakoviny a chcete vedieť, ako jej predísť? Chcete schudnúť? Vyzerať a cítiť sa mladšie? Chcete byť konečne zdraví?

Liečiteľ Anthony William cestu z toho začarovaného kruhu pozná. Odhaľuje korene chorôb a stavov, ktoré sa súčasná medicína ešte len snaží zistiť a prináša stopercentne prírodné riešenie na vyliečenie mnohých chorôb, čo ľudí trápia - Lymská choroba, syndróm chronickej únavy, autoimunitné ochorenie, roztrúsená skleróza a mnoho ďalších.

Tam niekde vo vyšších sférach sú uložené všetky informácie o liečebných metódach, ktoré lekárska veda objaví až o pár rokov či dokonca desaťročí. Iste, výnimočné osobnosti ale majú dar poznať ich všetky už dnes. A Anthony k nim patrí.

 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Alternatívna medicína, zdravieDuchovné príčiny chorôb

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Dôveryhodnosť
SSL certifikát

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme