Možnosti liečby chrbtice (aj) metódami naturálnej medicíny - MUDr. Kornélia Kilárska, CSc.

7,70€ Bez DPH: 7,00€

Popis

Možnosti liečby chrbtice (aj) metódami naturálnej medicíny - MUDr. Kornélia Kilárska, CSc.

Choroby chrbtice a pohybového aparátu vôbec patria medzi najčastejšie a v súčastnosti sa presúvajú do stále nižších vekových kategórií. Majú rôzne príčiny a vyžadujú presnú diagnózu a efektívny spôsob liečby.

Veľkú skupinu bolestí chrbtice tvoria degeneratívne choroby (spondylóza) z opotrebovania chrbtice vekom a nadmernou záťažou. Na ich liečbe sa podieľa ortopéd, neurológ, rehabilitačný lekár a v určitých indikáciách, vyžadujúcich chirurgickú intervenciu, aj neurochirurg.

Pri konzervatívnej liečbe v klasickej medicíne sa používajú lieky proti bolesti, zápalu a na uvoľnenie svalových spazmov. Veľkou súčasťou liečby je rehabilitácia (vodoliečba, elektroliečba, masáže, magnetoterapia, laserterapia, ultrazvuk …) a vhodné zostavy cvikov.

Tieto metódy možno vhodne kombinovať aj s metódami naturálnej (prírodnej) medicíny. Niektoré z nich sú témou tejto publikácie. Sú to: petroterapia, magnetoterapia a akupresúra liečba semenami rastlín na mikrosystéme ruky metódou SU-JOKu - po predchádzajúcej telesnej a energetickej očiste organizmu a vyriešení problémov na psychickej a duchovnej úrovni.

Na svojom zdraví sa musí každý podieľať aj sám, lebo “jediný bod vo vesmíre, ktorým môžeš pohnúť si ty sám” (neznámy autor).

Rozhovor s pani doktorkou MUDr. Kornélou Kilárskou, Csc. na tému petroterapie

 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Dôveryhodnosť
SSL certifikát

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme