Molekuly emocí - věda v pozadí medicíny těla a mysli - Candace B. Pert, Ph.D.

15,60€ Bez DPH: 14,18€

Popis

Molekuly emocí - věda v pozadí medicíny těla a mysli - Candace B. Pert, Ph.D.

Prečo sa cítime tak, ako sa cítime? Ako naše myšlienky a emócie ovplyvňujú naše zdravie? Sú naše telo a myseľ od seba navzájom odlišné, alebo fungujú spoločne ako súčasť prepojeného systému?

Prepojenie tela a mysle v svojej priekopníckej knihe Molekuly emócií Candace Pert poskytuje prekvapivé a presvedčivé odpovede na tieto a ďalšie náročné otázky, o ktorých vedci a filozofi uvažovali už po stáročia. Jej priekopnícky výskum o tom, ako chemikálie vnútri našich tiel tvoria dynamickú informačnú sieť, spájajúce myseľ a telo, nie je len provokatívna, ale revolučná. Na základe stanovenia biomolekulárného základu našich emócií a vysvetlenie týchto nových vedeckých poznatkov jasným a prístupným spôsobom, nám autorka umožňuje pochopiť samého seba, svoje pocity a spojenie medzi našou mysľou a naším telom spôsobom, ktorý sme si možno nikdy predtým nemohli predstaviť.

Molekuly emócií je dominantným dielom, plné pochopenia, múdrosti a ovládnutie tejto vzácnej sily vedie k zmene spôsobu, akým vidíme svet a samých seba.

O molekulách emócií sa dozviete viac v prednáškach  MUDr. Jana Šulu

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

Anatomie emocí - Stanley Keleman

13,50€ Bez DPH: 12,27€

PROČ (a jak) psychosomatika funguje? ..

16,50€ Bez DPH: 15,00€

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Veda

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Dôveryhodnosť
SSL certifikát

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme