Lunárny kalendár Krásnej panej 2018

12,30€ Bez DPH: 10,25€
  • Výrobca: Krásná paní
  • Kód produktu: Kalendár
  • Dostupnosť: Na objednávku

Popis

Lunárny kalendár Krásnej panej 2018

Lunárny cyklus bol pevným bodom v živote našich dávnych predkov, nebol ničím umelým, vytvorila ho príroda sama. Zem a Mesiac vytvárajú prirodzené časové cykly, ktoré organizmus dobré pozná, či si to naša myseľ uvedomuje alebo nie. Ak vieme, kedy a ako nás môže Mesiac ovplyvniť, nemôžu nás rozhodiť žiadne vrtochy života.

Tradičný Lunárny kalendár Krásnej panej okrem rád na každý deň podľa postavenia Mesiaca vo zverokruhu obsahuje aj užitočný prehľad diania na oblohe roku 2018. Po jednotlivých mesiacoch popisuje polohy planét, Slnka a Mesiaca, zatmenie, konjunkcie či zákryty nebeských telies a meteorické roje.

India a najstaršia známa náuka o zdraví, ajurvéda, sú témou dvoch publikácií aj Lunárneho kalendára Krásnej panej 2018. Prečo nie je možné porovnať indický a západný horoskop? Túto otázku zodpovie astrológ Milan Špůrek.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Základný kód overenia

Súvisiace produkty

Lunárny kalendár 2018 - stolový kale ..

2,20€ Bez DPH: 1,83€

Lunárny diár Krásnej panej 2018

8,60€ Bez DPH: 7,17€

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Dôveryhodnosť
SSL certifikát

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme