Kniha za milion !- Jan van Helsing, Dr. Dinero

15,80€ Bez DPH: 14,36€
  • Výrobca: Anch-books
  • Kód produktu: Kniha
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Kniha za milion !- Jan van Helsing, Dr. Dinero

Viete rozpoznávať znamenia?
Veríte na náhody? Myslíte si, že je náhoda, keď niekoľko stoviek elitných rodín vlastní väčší majetok ako zvyšok ľudstva? Považujete za náhodu, že sa títo ľudia spolu pravidelne stretávajú s vylúčením verejnosti? Vedia azda tieto osoby o peniazoch niečo, čo nie je známe zvyšku ľudstva? Domnievate sa, že šťastie, bohatstvo, peniaze a majetok prichádzajú k vybraným ľuďom náhodne?

Nejedná sa o náhodu, ale o špeciálnu poznanie o manipulácii s peniazmi a úspechom, ktoré je masám upierané. Každý predsa pozná pojem "recept na úspech". Skutočne existuje taký návod? Áno, existuje! Iba musíme vedieť rozpoznať určité mechanizmy, všímať si ich, ba šikovne ich využiť.

Všetci vieme, že kukurica vysádzanie v zime nikdy nevzíde a že kivi nerastie vo Fínsku. Či už sa jedná o sadivo zemiakov, alebo o zber špargle: Ak zožnete príliš skoro, bude kvalita úrody mierne povedané nedostatočná, a naopak - ak budeme žať príliš neskoro, môžu plody zhniť. Všetko má svoj "správny čas" i svoje "správne miesto". Stačí to vedieť rozpoznať.

To isté funguje v oblasti peňazí. Vyjadrené zjednodušene: Ak chceme "žať" maximálny príjem, mali by sme konať vo vhodnom čase, čo platí aj pre finančné operácie. Pre realizáciu každého rozhodnutia v našom profesionálnom živote, či je to úspešné podnikanie na voľnej nohe, prínosný predaj či kúpa firmy, alebo zdieľanie nápadov s ostatnými - na všetko existujú príhodné okamihy.

Každý človek dostane vo svojom živote viacero šancí na úspech. Väčšina z nás však tieto príležitosti premárni; buď preto, že ich nerozpozná, alebo ich rozpoznať ani nevie. Mnohí ľudia (na svoju škodu) nevidia znamenia okolo seba, dokonca sa ani nesnažia poučiť o tom, ako životné mechanizmy fungujú.

Že ste o niečom takom nikdy nepočuli? Samozrejme, že nie! Prečo by sa asi schádzali rôzne mužské spolky v kútiku a v utajení, kvôli čomu by sa ich členovia viazali medzi sebou prísahou mlčanlivosti? Len tak pre zábavu? Existuje niekoľko malých tajomstiev, ktoré sú známe len vyvoleným a ktoré sú prostým ľuďom upierané - jedná sa totiž o kľúč ku skutočnému úspechu.

A tieto tajomstvo zostanú ukryté aj pre vás, ak sa však nerozhodnete otvoriť túto knihu ...

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Základný kód overenia

Súvisiace produkty

Najprv zjedzte žabu - Tracy Brian

9,42€ Bez DPH: 8,56€

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme