Poselství potravín - Mgr. Drgoncová Lenka

10,90€ Bez DPH: 9,91€
  • Výrobca: Fontána
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Poselství potravín - Mgr. Drgoncová Lenka

Komu je kniha určená?

Kniha je určená všetkým, ale hlavne tým, ktorí chcú viac poznať samého seba, svoje Ja, svoju dušu a pochopiť súvislosti. Každý z nás je jedinečný a preto i každému z nás vyhovuje niečo iné. Čo jedného lieči, nemusí pomôcť druhému. Všetko je individuálne. Je dôležité naučiť sa vnímať a počúvať svoje vnútorné Ja, ktoré vie najlepšie, čo je pre Vás vhodné a čo Vám škodí.

Ako sa to môžete naučiť? Ako môžeme pochopiť to, že ak Vám niečo veľmi žiadna, pýta si to Vaša duša a telo. Prečo je to tak? Aké nesie v sebe posolstvo daná potravina? Aká je symbolika našich chutí? Prečo je cez zimu vhodné jesť inú stravu ako v lete? Aké potraviny je vhodné jesť daný mesiac?

Odpovede čitateľ nájde v novej knihe autorky Lenky Drgoncovej s názvom ,, Poselství potravin“.

Kniha je veľmi prehľadné rozdelená. Môžete sa dozvedieť, aká je symbolika Vašich chutí, prečo Vám žiada slané, či kyslé,…. . Aká je hodnota je stravy z fyzickej, ale i duchovnej stránky. Každá potravina je opísaná zvlášť v kapitolách – ovocie, zelenina, orechy, semená, strukoviny, obilniny, korenie, nápoje, mliečne výrobky a mäso. V knihe sa môžete veľmi ľahko orientovať a nájsť si práve to, čo potrebujete. Dozviete sa skrytú symboliku potravín, chutí, minerálov, vitamínov, ročných období, kvetín, zvierat, športu a veľa iného. Kniha vedie čitateľa k poznaniu seba samého, prehĺbeniu duše, cez sebapoznanie. Na konci knihy nájdete testy, pomocou ktorých zistíte, čo Vaša duša momentálne potrebuje, aká strava Vám najviac žiada, ale i test vlastnej životnej cesty Vašej duše. Kniha je zhrnutím viacerých poznatkov a vlastného bádania. Preto v knihe určite nájdete i to, čo je vhodné pre Vás. Knihu vydalo české vydavateľstvo Fontána, preto je kniha písaná v češtine.

Jazyk: český

Rok vydania
: 2016

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

Jídlo jako medicína - Pomroyová Hayl ..

13,60€ Bez DPH: 12,36€

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Iné

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Dôveryhodnosť
SSL certifikát

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme