Poselství potravín - Mgr. Drgoncová Lenka

10,90€ Bez DPH: 9,91€
  • Výrobca: Fontána
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Poselství potravín - Mgr. Drgoncová Lenka

Komu je kniha určená?

Kniha je určená všetkým, ale hlavne tým, ktorí chcú viac poznať samého seba, svoje Ja, svoju dušu a pochopiť súvislosti. Každý z nás je jedinečný a preto i každému z nás vyhovuje niečo iné. Čo jedného lieči, nemusí pomôcť druhému. Všetko je individuálne. Je dôležité naučiť sa vnímať a počúvať svoje vnútorné Ja, ktoré vie najlepšie, čo je pre Vás vhodné a čo Vám škodí.

Ako sa to môžete naučiť? Ako môžeme pochopiť to, že ak Vám niečo veľmi žiadna, pýta si to Vaša duša a telo. Prečo je to tak? Aké nesie v sebe posolstvo daná potravina? Aká je symbolika našich chutí? Prečo je cez zimu vhodné jesť inú stravu ako v lete? Aké potraviny je vhodné jesť daný mesiac?

Odpovede čitateľ nájde v novej knihe autorky Lenky Drgoncovej s názvom ,, Poselství potravin“.

Kniha je veľmi prehľadné rozdelená. Môžete sa dozvedieť, aká je symbolika Vašich chutí, prečo Vám žiada slané, či kyslé,…. . Aká je hodnota je stravy z fyzickej, ale i duchovnej stránky. Každá potravina je opísaná zvlášť v kapitolách – ovocie, zelenina, orechy, semená, strukoviny, obilniny, korenie, nápoje, mliečne výrobky a mäso. V knihe sa môžete veľmi ľahko orientovať a nájsť si práve to, čo potrebujete. Dozviete sa skrytú symboliku potravín, chutí, minerálov, vitamínov, ročných období, kvetín, zvierat, športu a veľa iného. Kniha vedie čitateľa k poznaniu seba samého, prehĺbeniu duše, cez sebapoznanie. Na konci knihy nájdete testy, pomocou ktorých zistíte, čo Vaša duša momentálne potrebuje, aká strava Vám najviac žiada, ale i test vlastnej životnej cesty Vašej duše. Kniha je zhrnutím viacerých poznatkov a vlastného bádania. Preto v knihe určite nájdete i to, čo je vhodné pre Vás. Knihu vydalo české vydavateľstvo Fontána, preto je kniha písaná v češtine.

Jazyk: český

Rok vydania
: 2016

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste stroj

Súvisiace produkty

Jídlo jako medicína - Pomroyová Hayl ..

13,60€ Bez DPH: 12,36€

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Iné

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát