Jak dál po antibiotikách (a během jejich užívaní­)

14,70€ Bez DPH: 13,36€
  • Výrobca: Eminent
  • Kód produktu: Kniha
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Jak dál po antibiotikách (a během jejich užívaní­)

Slovo antibiotikum s nami žije od roku 1943 a pre mnoho ľudí sa stalo synonymom lieku. Vďaka tomu, že ich masovo začal používať aj priemysel na produkciu mäsa, stali sa už takmer súčasťou potravinového jedálnička. Z antibiotík sa pre mnoho lekárov stalo liečivo prvej voľby, dostávali sme ich od detstva a mnoho ľudí je dodnes užíva niekoľkokrát ročne.


Táto kniha už však reaguje na skutočnosť, že ste z nejakého dôvodu podstúpili liečbu syntetickými antibiotikami. Nie je prevenciou alebo alternatívou, alebo akúkoľvek inú modifikáciu tejto terapie. Jej hlavným cieľom je priblížiť spôsoby, ktorými je možné eliminovať negatívny dopad menšie či väčšie vojny, ktorá prebehla (prípadne prebieha) vo vašom tele. Ktorými je do veľkej miery možné napraviť to, čo vo vás spôsobila liečba syntetickými antibiotikami - či už sa jedná o detský alebo dospelý organizmus - najmä s ohľadom na:

- obnovenie črevnej mikroflóry, nazývanej niekedy črevná flóra, črevné mikrobiom alebo mikrobiota
- detoxikáciu organizmu
- jeho celkovú revitalizáciu

Nerozlišujeme pritom, či sa jedná o syntetické alebo polosyntetické antibiotiká, ktorá sa priemyselne vyrábajú chemickou syntézou alebo polosynteticky, čo v tomto prípade znamená, že prírodné látky sú po získaní z mikroorganizmov chemicky premenené.
 

Počet strán: 240
Jazyk: český
Rok vydania: 2017

 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Základný kód overenia

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Dôveryhodnosť
SSL certifikát

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme