Hubněte sebeláskou - Guttersen Connie R.D., Ph.D., Dedomenico Mark M.D.

13,90€ Bez DPH: 12,64€

Popis

Hubněte sebeláskou - Guttersen Connie R.D., Ph.D., Dedomenico Mark M.D.

Osvědčený, na míru šitý program Love Diet, který změní váš způsob vnímání sebe sama a díky němuž budete vypadat lépe

Všetko, čo potrebujete, je láska. Prichádza revolučný plán od autorky bestselleru podľa New York Times "The Sonoma Diet", uznávanej lekarky z jednej z najúspešnejších kliník na chudnutie v USA, ktorý navždy zmení spôsob, akým premýšľate o jedle, o sebe a o tom, ako vyzeráte.

Chudnite vďaka láske.

Podľa lekárov Connie Guttersen a Marka Dedomenica tajomstvom úspešného chudnutia nie je HDL, LDL alebo DNA. Je to láska: mať rád sám seba, mať rád svoje telo, milovať svoj celkový zdravotný stav. Pochybnosti o nás samotných a sebapohrdánie sú zodpovedné za náš nefunkčný vzťah k jedlu a naše deštruktívne zdravotné návyky, čo nevyhnutne vedie k zlej výžive, k nežiaducej hmotnosti a nebezpečne nízkemu sebavedomiu. Naučiť sa rozpoznať svoju vlastnú hodnotu je prvým krokom k dosiahnutiu línie a života, ktorý si zaslúžime.

21-dňový stravovací plán diéty láskou.

V nadväznosti na svoj objavný výskum, najnovšie vedecké poznatky v oblasti výživy a chudnutia aj správ od tisícok pacientov, Dr. Guttersen a Dr. Dedomenico vyvinuli Diétu láskou, prístupný, praktický a osvedčený plán k emocionálnej, mentálnej i fyzickej transformáciu vášho tela zvnútra von. Diéta láskou zahŕňa 21-dňový stravovací plán na raňajky, obedy, desiaty a večere na základe ideálneho rozloženia živín a výživových stratégií pre mužov aj ženy; recepty na pohodové jedla a ľahkú kontrolu nad porciami; diétne stratégie na obmedzenie metabolického syndrómu obezity; jedlá z nízkym glykemickým indexom špeciálne navrhnuté s cieľom optimalizovať hladinu cukru v krvi, znížiť chute, zvýšiť energiu a podporovať chudnutie; informácie o stopových prvkoch vzťahujúce sa k vedeckému zameraniu na "prepojenie črevo-mozog". Kombináciou správnej výživy a pozitívneho emocionálneho posilňovania môže Diéta láskou zabezpečiť trvalý úbytok na váhe a radikálne premeniť vašu myseľ, telo aj dušu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Knihy o výživeIné

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Dôveryhodnosť
SSL certifikát

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme