Encyklopedie soběstačnosti pro 21. století - Hauserová Eva

12,60€ Bez DPH: 11,45€

Popis

Encyklopedie soběstačnosti pro 21. století - Hauserová Eva

Encyklopédia sebestačnosti ponúka základné rady a tipy pre záhradníkov samozásobiteľov a pre malé domáce hospodárstvo. Dôležité informácie tu nájde každý, kto si chce začať pestovať vlastné jedlo a navrhnúť si záhradku tak, aby všetko rástlo a splodil v "bio" režime, ekologickým a udržateľným spôsobom, zdravo a v súlade s prírodou. Aj na malej záhradke môžeme uzatvárať kolobehy zdrojov a odpadov, vystačiť s minimom fosílnych palív a čerpať pritom zo znalostí a skúseností predchádzajúcich generácií.

Zoznámite sa tu so základmi starostlivosť o pôdu a hospodárenie s vodou na pozemku, s permakultúrnymi metódami designu záhrady, dozviete sa, ako vytvoriť jedlý les. Nechýbajú ani návody na prírodnú ochranu rastlín pred chorobami a škodcami, na domáce semenárenie, ani prehľad pestovania najdôležitejších druhov úžitkových rastlín, vrátane starých a krajových odrôd. Všetko dopĺňa kapitola o chove hydiny pre tých, ktorí by si radi zaobstarali sliepky, kačice alebo husi.

Ide o prvý diel trojdielne série encyklopedických príručiek; druhý diel bude pojednávať o hospodárení na rozsiahlejších pozemkoch a tretia o ľudskom spoločenstve a ekologickom staviteľstve.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Feng Shui, bývanie, záhrada

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Dôveryhodnosť
SSL certifikát

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme