Encyklopedie soběstačnosti pro 21. století - Hauserová Eva

12,60€ Bez DPH: 11,45€

Popis

Encyklopedie soběstačnosti pro 21. století - Hauserová Eva

Encyklopédia sebestačnosti ponúka základné rady a tipy pre záhradníkov samozásobiteľov a pre malé domáce hospodárstvo. Dôležité informácie tu nájde každý, kto si chce začať pestovať vlastné jedlo a navrhnúť si záhradku tak, aby všetko rástlo a splodil v "bio" režime, ekologickým a udržateľným spôsobom, zdravo a v súlade s prírodou. Aj na malej záhradke môžeme uzatvárať kolobehy zdrojov a odpadov, vystačiť s minimom fosílnych palív a čerpať pritom zo znalostí a skúseností predchádzajúcich generácií.

Zoznámite sa tu so základmi starostlivosť o pôdu a hospodárenie s vodou na pozemku, s permakultúrnymi metódami designu záhrady, dozviete sa, ako vytvoriť jedlý les. Nechýbajú ani návody na prírodnú ochranu rastlín pred chorobami a škodcami, na domáce semenárenie, ani prehľad pestovania najdôležitejších druhov úžitkových rastlín, vrátane starých a krajových odrôd. Všetko dopĺňa kapitola o chove hydiny pre tých, ktorí by si radi zaobstarali sliepky, kačice alebo husi.

Ide o prvý diel trojdielne série encyklopedických príručiek; druhý diel bude pojednávať o hospodárení na rozsiahlejších pozemkoch a tretia o ľudskom spoločenstve a ekologickom staviteľstve.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste stroj

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Feng Shui, bývanie, záhrada

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát