Doba jedová 9 - cukr -Taubes Gary

12,60€ Bez DPH: 11,45€

Popis

Doba jedová 9 - cukr -Taubes Gary

Je biele zlato v skutočnosti bielym jedom? Stali sme sa obeťami nedozierne manipulácia? Nezáleží na tom, či ide o bežný repný, trstinový či konzumnej cukor, takzvanú sacharózu, či vysokofruktózový kukuričný sirup. Konzumácia tejto látky vo všetkých jej podobách neustále stúpa, je obsiahnutá takmer vo všetkom v raňajkových cereáliách, osviežujúcich nápojoch, v zmrzline i chlebe, a dokonca aj v cigaretách.

Cieľom tejto knihy je vysvetliť, prečo je nutné cukry považovať za dôvodne podozrivé a ako sme sa dostali do súčasnej situácie, keď: tretina všetkých dospelých trpí obezitou, dve tretiny dospelých nadváhou, takmer každý siedmy je diabetik a každý štvrtý až piaty zomiera na rakovinu. Pritom až donedávna prevládal názor, že osladiť si život, kedykoľvek sa cítime unavení, vystresovaní či bez energie, je úplne normálne, a hlavne úplne neškodné.

Autorom tejto prelomové práce, založené na dlhoročnom podrobnom investigatívnym výskumu, ktorý spĺňa aj prísne kritériá pre preukazný materiál na súde, je novinár Gary Taubes, pôvodnou profesiou fyzik, ktorý sa neskôr zameral na problematiku z oblasti medicíny a vedy o výžive.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Doba jedová 3 - Kozmetika - Malkanov ..

11,90€ Bez DPH: 10,82€

Doba Jedová 10 - Welch Gilbert H. Dr.

11,40€ Bez DPH: 10,36€

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Alternatívna medicína, zdravieVeda

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát