Doba Jedová 7 - elektrosmog- Martin Blank, PhD

12,20€ Bez DPH: 11,09€
  • Výrobca: Triton
  • Kód produktu: Kniha
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Doba Jedová 7 - elektrosmog- Martin Blank, PhD

Silné mikrovlnné žiarenie vyháňa vrabce z centier miest. Borovice rastúce u radarových staníc a antén majú menej ihlíc a odumierajú v mladšom veku. Žaburinka na hladinách rybníkov blízkosti zdrojov vysokého napätia živoria a kravy na rovnako položených pastvinách vykazujú poškodenie DNA buniek. V oblastiach so silným elektromagnetickým poľom hniezdia menej vtákov a včely, netopiere, lososy a ďalšie živočíchy nedokážu pod jeho vplyvom využívať prirodzený navigačné zmysel. A čo človek?

Štúdia dlhodobo preukazujú vyšší výskyt Alzheimerovej choroby, neplodnosti, depresie, ADHD, ochorení srdca, nádorov mozgu, prsníka, slinných žliaz a ďalších typov rakoviny v regiónoch so silným elektromagnetickým znečistením. Ešte väčšiemu riziku sú vystavení pracovníci elektroenergetických závodov, zvárači, lekári, zubári, letoví dispečeri a posádky lietadiel, zamestnanci telekomunikácií, stavební robotníci, ale tiež napríklad holičovi a kaderníčky, šičky, krajčírky a krajčíri, lebo aj holiace strojčeky, sušiče vlasov a šijacie stroje generujú žiarenie spôsobujúce bunkový stres a poškodzujúce genetickú informáciu buniek. A ak ani vy nedokážete väčšinu dňa odložiť mobilný telefón, spíte v miestnosti s televízorom v pohotovostnom režime stand-by, "varíte" v mikrovlnke a žijete v dome neďaleko stožiarov alebo transformátorov vysokého napätia, zbystrite. Nádory na tej strane hlavy, kde držíte telefón, nie sú výmyslom sekty čudákov usilujúcich o návrat do stredoveku, ale skutočnosťou doloženou vedeckými výskumami.

Možno zabrániť zdravotným následkom elektrosmogu pri zachovaní civilizačných vymožeností?

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Základný kód overenia

Súvisiace produkty

Doba jedová 6 - Špina, hygiena, imun ..

12,20€ Bez DPH: 11,09€

Doba jedová 4 - Hormony - Sellmanová ..

12,20€ Bez DPH: 11,09€

Doba jedová 5 - geneticky modifikova ..

13,90€ Bez DPH: 12,64€

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Dôveryhodnosť
SSL certifikát

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme