Doba Jedová 7 - elektrosmog- Martin Blank, PhD

12,20€ Bez DPH: 11,09€
  • Výrobca: Triton
  • Kód produktu: Kniha
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Doba Jedová 7 - elektrosmog- Martin Blank, PhD

Silné mikrovlnné žiarenie vyháňa vrabce z centier miest. Borovice rastúce u radarových staníc a antén majú menej ihlíc a odumierajú v mladšom veku. Žaburinka na hladinách rybníkov blízkosti zdrojov vysokého napätia živoria a kravy na rovnako položených pastvinách vykazujú poškodenie DNA buniek. V oblastiach so silným elektromagnetickým poľom hniezdia menej vtákov a včely, netopiere, lososy a ďalšie živočíchy nedokážu pod jeho vplyvom využívať prirodzený navigačné zmysel. A čo človek?

Štúdia dlhodobo preukazujú vyšší výskyt Alzheimerovej choroby, neplodnosti, depresie, ADHD, ochorení srdca, nádorov mozgu, prsníka, slinných žliaz a ďalších typov rakoviny v regiónoch so silným elektromagnetickým znečistením. Ešte väčšiemu riziku sú vystavení pracovníci elektroenergetických závodov, zvárači, lekári, zubári, letoví dispečeri a posádky lietadiel, zamestnanci telekomunikácií, stavební robotníci, ale tiež napríklad holičovi a kaderníčky, šičky, krajčírky a krajčíri, lebo aj holiace strojčeky, sušiče vlasov a šijacie stroje generujú žiarenie spôsobujúce bunkový stres a poškodzujúce genetickú informáciu buniek. A ak ani vy nedokážete väčšinu dňa odložiť mobilný telefón, spíte v miestnosti s televízorom v pohotovostnom režime stand-by, "varíte" v mikrovlnke a žijete v dome neďaleko stožiarov alebo transformátorov vysokého napätia, zbystrite. Nádory na tej strane hlavy, kde držíte telefón, nie sú výmyslom sekty čudákov usilujúcich o návrat do stredoveku, ale skutočnosťou doloženou vedeckými výskumami.

Možno zabrániť zdravotným následkom elektrosmogu pri zachovaní civilizačných vymožeností?

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Základný kód overenia

Súvisiace produkty

Doba jedová 6 - Špina, hygiena, imun ..

12,20€ Bez DPH: 11,09€

Doba jedová 5 - geneticky modifikova ..

13,90€ Bez DPH: 12,64€

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme