Doba jedová 6 - Špina, hygiena, imunita, alergie - B. Brett Finlay

12,20€ Bez DPH: 11,09€
  • Výrobca: Triton
  • Kód produktu: Kniha
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Doba jedová 6 - Špina, hygiena, imunita, alergie - B. Brett Finlay

Odtrhnutí od prírody * Špinavý pôrod - dobrý pôrod * Antibiotický paradox * Záchranu prinášajú mikróby


Oblasť výskumu črevnej mikrobioty je nová, ale prudko sa rozvíja. Výsledky môžu byť využité v medicíne a na trhu s liekmi oveľa rýchlejšie, než je tomu u vývoja štandardných liekov.

Autori výstižne hovoria: "Žijeme v pravde v prevratnej dobe a sme presvedčení, že sa blíži nefalšovaná revolúcia v medicíne. Ide o skutočne zásadnú zmenu v pohľade na ľudský imunitný systém, ochranu proti chorobám a ich liečbu. Prečo je táto zmena tak epochálna? Pretože nám umožní vysporiadať sa s mnohými zdravotnými problémami tak radikálnym spôsobom, že sa nám o tom ešte pred pár rokmi ani nesnívalo. Nejde pritom o žiadne vzácne, ojedinelé ochorenia postihujúce hŕstku jedincov. Ide o široko rozšírené alergie, astma, obezitu, diabetes, chronické črevné zápaly, poruchy pozornosti s hyperaktivitou (ADHD) alebo autizmus. Vydržte, vydávame sa na vzrušujúcu jazdu! "

Počet strán: 304

Jazyk: český

Rok vydania: 2017
 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Základný kód overenia

Súvisiace produkty

Doba Jedová 7 - elektrosmog- Martin ..

12,20€ Bez DPH: 11,09€

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme