Barokový Slavizmus - Brtáň Rudo, Dr.

16,00€ Bez DPH: 14,55€
  • Kód produktu: Kniha
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Barokový Slavizmus - Brtáň Rudo, Dr.

Vážení čitatelia, do rúk sa Vám dostáva obnovená publikácia, ktorá je nosičom štúdií z dejín slovanskej slovesnosti. Jedná sa o mimoriadne významnú publikáciu mapujúcu známe písomné pamiatky slovanskej spolupatričnosti a slovanskej slovesnosti. Obsah tejto knihy je určený pre širokú všeslovanskú verejnosť, najmä z pohľadu vývinu slovanských jazykov a nárečí. V knihe okrem iného nájdete odkazy na dobových bádateľov, ako napríklad Mauro Orbini, alebo poukazovanie na slávne vojny a víťazstvá Slovanov, počnúc Alexandrom Veľkým, odkazy na rozšírenosť slovanskej štátotvornej suverenity, rozšírenosť slovanského nárečia na tureckom dvore, ako tzv. Slovanský Orient, dokonca aj zásahy Egypťanov na manipuláciu so slovanskými jazykmi a mnoho iných dôležitých zabudnutých informácií z dejín Slovanov.

Silu tejto publikácie podčiarkuje grafika knihy, ktorej autorom námetu mystického obrazu slovanského junáka na obale knihy bol významný československý Maliar pôsobiaci vo Važci Ján Hála. Z dôvodu zachovania autenticity informačného nosiča sme nijakým spôsobom nezasahovali do textu knihy, a preto sa tam nachádzajú aj pôvodné chyby s poznámkami a korektúrami. Prajeme Vám príjemné plynutie času pri štúdiu tejto knihy.


Rok vydania: 2017 (pôvodné vydanie: 1939)

Jazyk: slovenský

Počet strán: 232

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Základný kód overenia

Súvisiace produkty

Kniha svetla (kniha druhá) - Slovo M ..

15,90€ Bez DPH: 14,45€

Kniha Múdrosti Perúna - Sága o ingli ..

15,90€ Bez DPH: 14,45€

Staroslovienska Bukvica - Laubert Vl ..

17,90€ Bez DPH: 16,27€

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme