Bez obilovin? Bez bolesti! - Osborne Peter Dr.

14,80€ Bez DPH: 13,45€

Popis

Bez obilovin? Bez bolesti! - Osborne Peter Dr.

30-dňový program, ktorý vás zbaví hlavnej príčiny chronickej bolesti

Po vzore kníh "Život bez pšenice" a "Múčny mozog" sa táto kniha zaoberá preukázanou súvislosťou medzi stravou obsahujúcou lepok a zdravotnými ťažkosťami s následnými chronickými bolesťami a ponúka prevratný 30-dňový bezlepkový program, ktorý vám pomôže vyliečiť sa zvnútra. Zbavte sa chronických problémov vysadením lepku!

Podľa správy publikovanej americkým Inštitútom medicíny trpelo v roku 2011 chronickou bolesťou viac ako 100 miliónov Američanov. V mnohých prípadoch je chronická bolesť súčasťou autoimunitného ochorenia a lekári sa až príliš často obracajú k zažitému riešeniu - predpisovaniu liekov od bolesti. Všetky tieto lieky však nezaberajú. Dr. Peter Osborne, popredný odborník na potravinové alergie a precitlivenosti na lepok, zistil, že skutočné riešenie často spočíva v tom, čo jete.

V knihe autor ukazuje, prečo konzumácia obilia spôsobuje zápaly tkanív v tele, nedostatočnú tvorbu vitamínov a minerálov a spúšťa autoimunitnú reakciu, ktorá je príčinou toho, že si telo samo škodí. A tiež poskytuje praktické kroky na nájdenie úľavy. Pomocou ním zostaveného ľahko realizovateľného programu bez liekov budete schopní odstrániť všetky zdroje lepku a jemu podobných látok, zaznamenáte významné zlepšenie počas 15 dní a do 30 dní odstránite bolesť.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Alternatívna medicína, zdravieVedaCeliakia

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát