5 jazykov lásky pre muža - Chapman

9,00€ Bez DPH: 8,18€
  • Výrobca: Porta libri
  • Kód produktu: Kniha
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

5 jazykov lásky pre muža - Chapman

Ako urobiť z dobrého vzťahu výborny 

V srdci muža sa ukrýva túžba zvládať všetko, čo sa mu zdá dôležité. Je skvelé byť užitočným v práci alebo na ihrisku, ale nič sa nevyrovná tomu, keď vám manželka povie: „Vďaka tebe sa cítim milovaná.“ Ak ste tieto slová od nej ešte nepočuli alebo máte pocit, že nie ste špičkovým hráčom v oblasti vzťahov, je táto kniha určená práve vám.

Séria kníh Päť jazykov lásky je bestsellerom, pretože princípy, ktoré obsahuje, sú jednoduché, praktické a efektívne. V tejto knihe autori hovoria priamo k mužom o tom, čo to znamená naučiť sa hovoriť jazykom lásky ich manželiek. Kniha je plná humoru a užitočných ilustrácií, ktoré vám pomôžu zvládnuť umenie milovať.

„Keď svojej žene vyjadríte lásku v jej primárnom jazyku lásky, je to ako keď vám pri golfe dokonale sadne úder. Človek má z toho jednoducho dobrý pocit – a prináša to impozantné výsledky.“
Gary Chapman

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Základný kód overenia

Súvisiace produkty

5 Jazykov lásky na každý deň - Gary ..

10,50€ Bez DPH: 9,55€

5 jazykov lásky pre deti - Chapman

9,00€ Bez DPH: 8,18€

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme