Kalendár zdravia 2010 - 2020

23,00€ Bez DPH: 19,17€

Popis

Kalendár zdravia 2010 - 2020

Do rúk sa vám dostáva unikátna publikácia, akýsi univerzálny celoročný kalendár starostlivosti o zdravie, kde sa dozviete, ako podľa alternatívnych a účinných prístupov očistíte každý mesiac ten vnútorný orgán, ktorý je v danom období práve na očistu pripravený. Dozviete sa ako spolu súvisia v tele viaceré orgány, prečo vás bolí hlava, hoci ste cez deň pili veľa vody, ako si pomocou masáže chodidiel môžete uvoľniť svalstvo celého tela alebo uľaviť boľavému žalúdku. Je to komplexný domáci poradca ktorý hoci nenahradí alopatickú/klasickú medicínu, dokáže vašemu telu veľmi účinne pomôcť vhodne časovanou prevenciou a terapiou.

Nájdete v ňom naozaj jedinečný prístup k zdraviu, ktorý obsahuje komplex prvkov tradičnej čínskej medicíny, reflexnej terapie chodidla, liečby emóciami, stravou a detoxikáciou orgánov a celého organizmu, liečenie bylinkami, príklady tao-cvičení na vnútorné orgány a ďalšie alternatívne metódy.

Výhodou kalendára je, že je nadčasový a aktuálny, zostavený na 10 rokov, t.j. do roku 2020, s vyznačenými mesačnými fázami.

Publikácia obsahuje množstvo ilustračných fotografií, obrázkov a grafov, ktoré vám pomôžu s orientáciou a pochopením tematiky. Kalendár zdravia je úžasná kombinácia informácií a je v podstate stratégiou, ktorou pri vytvorení vhodných okolností a sebadisciplíne dokážeme naše telo zharmonizovať a nastúpiť cestu ozdravenia cez vlastného vnútorného lekára ešte skôr, ako sa choroba prejaví na fyzickom tele.

Kalendár má 40 farebných strán formátu A4. Dá sa použiť ako stolný aj nástenný kalendár

Pozrite si niektoré stránky a informácie z kalendára

Autorka kalendára Mgr. Yvetta Ledvényiová je lektorkou kurzu Reflexológie chodidla

Autori kalendára Mgr. Yvetta Ledvényiová a Mgr. Michal Jalčovík sú autormi DVD - Reflexná terapia chodidiel

Preventívne a terapeutické témy spracované v kalendári:

Reflexná terapia chodidiel
Autorka pri reflexologii pracuje s teóriou piatich prvkov (drevo, oheň, zem, kov, voda), čo je účinná forma diagnostiky, terapie a prevencie. Je veľmi dostupná a nenáročná metóda pre všetkých, ktorí chcú podporiť zdravie svojej rodiny. Praktizovať sa dá kdekoľvek, je minimálne náročná na prostredie.

Liečba emóciami
Je známe, že emócie hýbu fyzickým zdravím. Vedeli ste, že každá emócia súvisí s iným orgánom? V kalendári sa dozviete, ktoré emócie sú vo vzťahu s oslabeným, ale i posilneným orgánom. Súčasťou je jednoduchá a veľmi účinná technika, ktorá pomáha uvoľňovať z tela škodlivé emócie a nahrádzať ich pozitívnymi.

Očista organizmu a liečba stravou a bylinkami
Dnes je veľmi populárna a často nevyhnutná detoxikácia, ktorá sa dá robiť viacerými metódami. Málokto však tuší, že každý orgán má v rámci ročných období, denných fáz ako i pôsobením Mesiaca svoju fázu aktivity alebo naopak odpočinku. Tieto majú silný vplyv na začiatok a prebeh očistných kúr organizmu. Ideálnym spôsobom je kombinácia dlhodobého alebo trvalého režimu zdravého stravovania a teda liečba stravou a bylinkami s detoxikáciou orgánov podľa kalendára.

Špecialitou autorky sú práve prednášky o vplyve očisty na organizmus, o vitalizácii a liečení stravou, o stravovacej typológii človeka, ktorá rešpektuje rôzne energetické typy, vplyvy podnebia, ročné obdobia, životné fázy a záťaže. Výsledkom môže byť vypracovanie odporúčaní ako stravou dosiahnuť harmóniu organizmu i duše. Tejto činnosti sa autorka venuje od roku 1992.

Cvičenie
Každý mesiac sa dozviete ako energiu orgánu podporiť vhodne zvoleným tao-cvičením. Cieľom je „rozhýbanie“ energie v príslušnom energetickom kanáli a teda posilnenie zdravého fungovania orgánu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste stroj

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Kalendáre

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát