Bojíte sa Smrti? - Helsing Van Jan

12,20€ Bez DPH: 11,09€

Popis

Bojíte sa Smrti? - Helsing Van Jan

Každý sa s ňou v živote stretne aspoň dva krát. Toltékovia vravia, že životom kráča spolu s nami, za naším ľavým ramenom. Nemecký autor Jan van Helsing prežil dve autonehody, ktoré ho priviedli do jej bezprostrenej blízkosti. Po druhom nedobrovoľnom stretnutí s ňou, v roku 2002, sa predsavzal, že sa o nej musí dozvedieť viac. Uplynuli ďalšie dva roky, kým sa mu podarilo nadviazať priamy kontakt.

V jedinečnom a napínavom rozhovore sa bytosti, ktorú my voláme Smrť pýta: Kto si? Kam odnášaš duše? Čo cítiš, keď preberáš dušu vraha? Ako vyzerá druhý svet? Si nesmrteľný? Videl si Boha? Existuje peklo? Kto vládne svetu? Komu slúžia ilumináti? Kedy príde Antikrist? Čo vieš o Ježišovi? Čo je zmyslom života? Je smrť nevyhnutná? Aká budúcnosť čaká ľudstvo? Aký zmysel má choroba? Ako byť zdravý a šťastný?
Autor očakával, že dostane odpovede na svoje zvedavé otázky. No postoje bytosti, ktorá nikdy neprebývala vo fyzickom tele a sama seba radšej nazýva Anjelom transformácie, ďaleko presahujú pozemské vnímanie sveta, sú intergalaktické, univerzálne a nezaťažené dualitou, pojmami dobra a zla.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Ruce pryč od této knihy! - Helsing J ..

14,40€ Bez DPH: 13,09€

Kniha za milion !- Jan van Helsing, ..

15,80€ Bez DPH: 14,36€

Čeho před smrtí nejvíce litujeme - W ..

16,30€ Bez DPH: 14,82€

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Duchovný rozvojŽivot po živote

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát