Oplatí sa nevzdávať - Kurjanová Mirka

12,00€ Bez DPH: 10,91€

Popis

Oplatí sa nevzdávať - Kurjanová Mirka

Kniha s dojímavým príbehom vystihuje a potvrdzuje pravdivosť známeho príslovia, že všetko zlé je na niečo dobré. Je dôležité vedieť prijímať aj ťažké životné situácie, ktoré nás postretnú, pretože aj tie nás môžu niečo naučiť a pozitívne ovplyvniť náš život. 

Autorka opisuje svoje vlastné popasovanie sa s ťažkou chorobou, akou je zhubný nevyoperovateľný nádor na mozgu, ktorú jej lekári diagnostikovali pred viac ako 10 rokmi. V knihe prezrádza, čo všetko vo svojom živote musela zmeniť, aby nepodľahla chorobe a mohla žiť plnohodnotne a šťastne.

"Moje uzdravenie neznamená, že choroba nikdy neexistovala, ale už viac nekontroluje moje telo, môj život a neobmedzuje ma. Cítim sa lepšie ako kedykoľvek predtým."

Mirka Kurjanová je začínajúca autorka, certifikovaná výživová poradkyňa a reflexná terapeutka. Od roku 2011 sa jej život radikálne zmenil, keď jej diagnostikovali rakovina. Implementáciou viacerých neinvazívnych a jednoduchých metód sa jej podarilo zastaviť rast nádoru a znova si užívať život v ešte lepšej podobe ako kedykoľvek predtým. Svojím poradenstvom v oblasti výživy pomohla už mnohým ľuďom s rôznymi chronickými chorobami nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Alternatívna medicína, zdravieDuchovný rozvoj

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát