Pohádkový tábor - Krzemieňová Antonie

9,90€ Bez DPH: 9,00€

Popis

Pohádkový tábor - Krzemieňová Antonie

Žiadna iná takáto kniha na svete nie je, prináša deťom zábavu i poučenie.

Psychosomatika a rozprávky, normálne dve kôpky. Tu jeden celok tvoria a detské srdiečka horia túžbou vedieť viac a viac. A tak sa menia v princa, princezné či čertíkov alebo malých vodníkov. Hrajú si a šantia, rôzne kúsky vykonávajú. Dozvie sa, prečo je uško bolí, či čo za bolesťou bruška stojí. Prečo tuční sú niektorí kamaráti, prečo sa niektorí ľudia nemajú radi. Ako na choroby vyzrieť, ako ich z telíčka vyhnať. Ako zdravý byť, radovať sa a s úsmevom žiť.

Určené deťom, ktoré už vedia trochu čítať. Tiež tým, ktorí zatiaľ iba počúvajú rozprávky, ktoré im rozprávajú rodičia alebo starší súrodenci. No a všetkým dospelým, ktorí rozprávky majú radi.

Prvá z kníh pre deti z pera Antonie Krzemieňové, ktorá sa zaoberá Psychosomatikou. Pravdepodobne jediná tohto druhu vo svete. Ponúka tiež možnosť kreativity, lebo je na čitateľoch, aby si do knihy dokreslili niektoré postavičky, alebo si dofarvili obrázky alebo dokonca celé vymaľovali. Zároveň nakladateľ vyhlásil súťaž o najkrajšie obrázky hlavných hrdinov či ďalších postavičiek z knihy. Najkrajší kresby, rovnako ako básničky s ústrednou témou, ROZPRÁVKOVÝ LES ', budú vytlačené v ďalšej samostatnej knihe s týmto názvom.

Článok o autorke a o psychosomatike

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Duchovné príčiny chorôbPre ženy, tehuľky, mamičky a ich detiDuchovný rozvoj

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát