CD - Hudba života - Blechová Zdenka

11,35€ Bez DPH: 9,46€

Popis

CD - Hudba života - Blechová Zdenka

Toto CD sa hodí pre prácu na sebe, tak aj s týmto CD môžete pracovať so svojimi priateľmi a vzájomne sa obohacovať. Hudba z tohto CD vám ukáže vaše pocity aj pocity vašich priateľov, vašu životnú cestu prostredníctvom vášho životného čísla. Návod na prácu s CD nájdete vnútri obalu. Prajem vám príjemnú prácu s hudbou vášho života.

Hudba: Antonín Chodora
Sprievodné slovo a návod počúvania: Zdenka Blechová
Obal navrhol a graficky spracoval: Vladimír Malovec

Obsah CD:
01 Iskrenie - počatia - zrodenia - 6:36
02 Samota - 5:55
03 Nádej - 6:36
04 Navštívil ma strach - 4:28
05 Čas nám neúprosne beží - 7:27
06 Túžba a vášeň - 4:19
07 Musíme ísť ďalej - 5:35
08 Spoveď a pokora - 2:47
09 Pokoj na duši - 5:12
10 Restart - 2:32

Celkový čas: 50:58

Keď si prečítate názvy skladieb, ako idú za sebou, zistíte, ako v živote všetko po sebe nasleduje. CD je vlastne takou našou púťou. Všetko je obsiahnuté vo všetkom, a tak aj obsah skladieb je obsiahnutý v každom vzťahu, v každom živote, v celom Vesmíre. Vždy niečo začína iskriť, potom je tam veľa pocitov, strachov, spytovania, pochopenie a opäť pokoj pre ďalšiu iskrenie. Nič nie je večné, všetko je v pohybe a my neustálym opakovaním zákonitostí Vesmíru začíname chápať pravej hodnoty človeka. Začíname na všetko nazerať ako anjeli. Už nechceme škodiť, ale chceme pomáhať uzdravovať všetko okolo seba vzájomnou láskou.

Pustite si skladby jednotlivo a naciťujte, čo sa deje vo vnútri vás. Páči sa vám hudba, aké máte pocity, aká myšlienka vám prišla na myseľ, kde cítite v tele určité chvenie alebo nepáči pocity?

Hudbu z CD si púšťajte tak dlho, kým nepocítite, že sa vám páči. A verte, že sa vám bude páčiť. Dostane sa vám do podvedomia a bude liečiť vami nespracované tienisté stránky vašej osobnosti. Napríklad skladba "Samota" - niekto u nej má príjemné pocity, niekto povie, že je to, ako raz hore a druhýkrát dole, niekomu sa nepáči. Presne tak daný človek, podľa toho, čo o skladbe hovorí, vníma svoju samotu. Keď si skladbu bude púšťať viac, zrazu zistí, že je mu v tejto hudbe dobre, a to znamená, že si začína uvedomovať, že aj v samote je mu dobre, alebo mu bude dobre.

Skladby môžete púšťať aj svojim priateľom a podľa toho, aký budú mať názor na určitú skladbu, podľa toho si môžu uvedomiť, čo z danej skladby cítia - napríklad skladba "Túžby". Ako cítime svoje túžby? Než im budete púšťať skladby, nehovorte im, ako sa skladba volá, aby neboli ovplyvnení názvom skladby vo svojich pocitoch.

Pustite si podľa svojho životného čísla skladbu, ktorá patrí k vášmu číslu - prečítajte si názov skladby a uvedomte si svoje pocity. Presne o tom je váš život.

Vypočujte si určitú skladbu a potom si z nej urobte automatickú kresbou obrázok. Zistíte, aké farby sa z tejto skladby ukrývajú vo vašom podvedomí. Treba maľovať zavretými očami a poznať význam farieb - učím na svojom kurze "Automatická kresba".

Ukážka piesni z CD

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Relax. hudba, meditácieMeditácie s hovoreným slovomRelaxácia

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát