Svět bez rakoviny - Príběh vitaminu B17 - Griffin Edward

12,70€ Bez DPH: 11,55€

Popis

Svět bez rakoviny - Príběh vitaminu B17 - Griffin Edward

Autor dokazuje, že rakovina je spôsobená nevyváženou stravou. Dôležitou látkou, ktorá nám vo výžive nesmie chýbať, je vitamín B17. Najvyšší obsah tejto látky je v marhuľových kôstkach. Ortodoxná medicína považuje tento názor za šarlatánstvo. Autor tvrdí, že odpoveď na tento boj sa skrýva v politike. Rakovina by sa totiž dala liečiť aj bez liekov...

G. Edward Griffin uvádí důkazy svědčící o tom, že rakovina je onemocnění způsobené nevyváženou stravou - stejně jako kurděje či pelagra - zhoršené nedostatkem nezbytné složky potravy v jídelníčku moderního člověka. Touto látkou je vitamin B17. Ve své purifikované formě, využívané pro léčbu rakoviny, je znám jako Laetril. Ortodoxní medicína tento příběh neschvaluje. FDA, AMA a Americká společnost pro rakovinu jej označily jako podvod a šarlatánství. Nicméně důkazy jasně svědčí o tom, že se v této oblasti konečně nalézá definitivní odpověď na rébus rakoviny. Proč vede ortodoxní medicína válku proti tomuto bezlékovému přístupu? Autor tvrdí, že odpověď musíme hledat nikoliv ve vědě, nýbrž v politice - je totiž založena na skryté ekonomické a mocenské agendě těch, kteří ovládají lékařský establishment.


Počet strán: 378
Väzba: tvrdá
Rozmery: 155x230 mm
ISBN: 978-80-204-2517-1
Rok vydania: 2011

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

Olej Marhuľový - 250ml - Solio - lis ..

8,00€ Bez DPH: 6,67€

Překonejte rakovinu - Průvodce sebel ..

10,20€ Bez DPH: 9,27€

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Alternatívna medicína, zdravieRakovina

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Dôveryhodnosť
SSL certifikát

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme