Ivan čaj - z listov vrbovky úzkolistej s oregánom - 75 g

9,10€ Bez DPH: 7,58€
  • Výrobca: IOLA EKO
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Ivan čaj - z listov vrbovky úzkolistej s oregánom - 75 g

Ivan čaj je už od pradávna unikátnym nástrojom prírody, ktorý umožňuje zacelenie celého tela i jemnohmotných tiel. Fermentovaná Vrbovka úzkolistá (Ivan čaj) je zabudnutý nápoj našich múdrych predkov, ktorý sa vyznačuje výnimočnými vlastnosťami a účinkami na telo.

Fermentácia mu dodáva celé spektrum užitočných vlastností, vytvára neopakovateľnú medovú arómu a jantárovú farbu čaju. Obsah biologicky aktívnych látok v Ivan čaji sa líši v závislosti na čase zberu, kvality rastlín, miesta rastu a technológie spracovania. Ivan čaj zo severu sa považuje za kvalitnejší, pretože studené leto prispieva k vyššej akumulácii užitočných látok v rastlinách.

Tento Ivan čaj z Komarice pochádza zo severu Ruska, z ekologicky čistej Archangeľskej oblasti, z údolia rieky Severná Dvina, ktorá ústi do Bieleho mora.

Technológia fermentácie, ktorou je tento Ivan čaj spracovaný vylučuje používanie vysokých teplôt.

Obsahuje 70 stopových prvkov, vrátane významného množstva železa, horčíka, draslíka, sodíka a medi. Ďalej obsahuje 18 aminokyselín, ktoré sú ľahko absorbované telom a rýchlo dodajú energiu. Obsahuje veľké množstvo vitamínu C (až 6 krát viac ako citrón). Okrem vitamínu C obsahuje aj vitamíny B, obzvlášť dosť karoténu. V čaji sa nachádzajú aj triesloviny, bioflavonoidy, pektín a chlorofyl.

Navyše toto balenie Ivan čaju je doplnené o oregáno a jeho zdraviu prospešné účinky. V herbároch sa dozviete, že oregano alebo pamajorán pozitívne pôsobí na nervový systém. Podporuje dobrú náladu a čistú myseľ. Celkove posilňuje organizmus, čistí zahlienené pľúca a zlepšuje krvný obeh. Oregano účinne pomáha pri boji s parazitmi.

Ivan čaj sa zalieva aj 3 – 4 krát po sebe a zakaždým odovzdáva svoje vlastnosti.

Neobsahuje kyselinu šťavelovú, kofein ani puríny.

Článok o Ivan čaji a jeho účinkoch 

Príprava: 1 čajovú lyžicku Ivan čaju zalejeme 60-90°C vodou a necháme lúhovať 3-5 min

Zloženie: fermenované listy vrbovky úzkolistej 

Skladovanie:  na tmavom a suchom mieste 

Krajina pôvodu:  Rusko 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

ČajeAntioxidantyČaje a plody

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát