Traumy a nehody

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.
Zobrazenie 1 až 9 z 9 (1 stránok)

Nehody a ani náhody neexistujú, o tom som hlboko presvedčený. Nehoda nie je nič iné, ako podvedomá zákonitosť. Rôzne nehody a traumatické situácie si vytvárame sami.

Z praxe poznám prípady viacerých ľudí, ktorí prežili úraz či haváriu. Vo všetkých prípadoch v sebe tieto osoby mali silný pocit viny či naopak krivdy, hnev, nenávisť a podráždenie. Takéto negatívne emócie spúšťajú mechanizmus sebadeštrukcie.

Spomínam si na prípad jedného žiarlivca. Prišiel za mnou s oviazanou nohou.
„Čo máte s nohou?“ spýtal som sa ho.
„Zacviklo mi ju do dverí v trolejbuse A v priebehu jedného mesiaca som si ešte aj zlomil ruku a utrpel otras mozgu.“
„A prečo ste prišli za mnou?“ vyzvedal som.
„Od známych som sa dozvedel, že sa venujete hypnóze. Preto vás žiadam, aby ste zhypnotizovali moju ženu a vytiahli z nej, či spala s iným mužom. Ide o to, že pred mesiacom prišla z roboty o hodinu neskôr a ja som cez okno videl, ako vystupuje z auta jedného jej kolegu.“
„A čo na to vraví vaša žena?“
„Všetko popiera. Ale veď uvážte sami, ako muž,“ hovorí mi nahnevane. „Čo môže robiť žena s mužom hodinu v aute?!“
„Nuž, žena môže robiť s mužom v aute naozaj veľa vecí, môže sa s ním milovať alebo rozprávať.“
„Tak ju zhypnotizujte a vytiahnite to z nej. Musím poznať pravdu!“
Samozrejme, že som jeho žiadosti nevyhovel, no podarilo sa mi presvedčiť ho, že liečiť by sa mal u mňa on sám a zbaviť sa žiarlivosti. Hnev, túžba po pomste, pocit bezmocnosti a pod. je magnetom pre nehody. Keď sa na niekoho hneváme, naša agresia sa obracia proti nám. Ak sa hneváme sami na seba a cítime sa vinní, potom si podvedome hľadáme trest a často ho nájdeme v podobe nehody. Ak ste zažili nejakú nehodu či ťažký úraz, necíťte sa ako nešťastná obeť. Obráťte sa do svojho vnútra a zistite, ktoré vaše myšlienky a pocity danú traumatickú situáciu privodili.
Traumatické situácie v sebe môžu skrývať určitý pozitívny zámer. Často to býva snaha získať pozornosť a súcit druhých. Stonáme od bolesti a ležíme v posteli, a druhí nám zatiaľ umývajú rany a opatrujú nás. Bolesť vo všeobecnosti, akákoľvek bolesť je príznakom pocitu viny. Bolesť môže byť fyzická aj psychická. Vina si vždy hľadá trest a trest vedie k bolesti a utrpeniu. Za chronickou bolesťou sa skrýva dlhodobý pocit viny. Obráťte sa do svojho vnútra a odhaľte svoj pocit viny. Osloboďte sa od neho, a bolesť prejde.
Zapamätajte si, že každý človek koná v každej situácii tak, ako najlepšie vie. Tak funguje naše podvedomie – vždy hľadá ten najefektívnejší spôsob správania. Má teda význam trestať sa za to najlepšie, čoho ste za daných okolností boli schopní? Keď sa trestáte a cítite sa vinní, zaháňate sa medzi určité hranice, ktoré nemôžete prekročiť. To však nič nerieši a situáciu nezlepšuje. Zbavte sa preto pocitu viny a osloboďte sa!
Text z knihy Vnútorné príčiny chorôb – Valerij Sinelnikov – vydavateľstvo Eugenika
Ďalšie knihy od Valerija Sinelnikova