Priateľstvo - Ferková Eja

5,50€ Bez DPH: 5,00€

Popis

Priateľstvo - Ferková Eja

Kniha priateľstvo je určená na relaxačné čítanie, je napísaná zrozumiteľnou formou a pomáha posúvať človeka k harmónii s prírodou. Je určená najmä ženám a je napísaná vo forme básní.
Kniha je rozdelená do šiestich celkov, ku každej téme je farebná ilustrácia.
Autorka píše, čo pre ňu znamenajú také slová, ako je láska, pokoj, ďakujem a odpustenie. Snaží sa prijať svet taký, aký je. Opisuje, ako vníma krásu prírody. Sú tam aj modlitbičky, ktoré jej pomáhajú pri zvládaní skúšok. Pri vzťahu medzi mužom a ženou zobrazuje prechod od zamilovanosti k priateľstvu.

"Po rokoch písania veršov som sa rozhodla, že ich sprostredkujem aj iným. Viem, mojou ambíciou nechce byť písať veľké umenie. Zato je kniha úprimnou výpoveďou o tom, čo žijem. O mojej filozofii života. O radosti každodenného žitia, naplneného tým, čo preciťujem ako lásku, o odpúšťaní a poďakovaní za dary života. A je určená predovšetkým ženám. Takým, ako som ja sama – ľúbiacim, túžiacim, hľadajúcim. Iste sa v nej mnohé pri čítaní objavia. V časti knihy, nazvanej Záhrada spomienok, som chcela naznačiť, že svet treba prijímať taký, akým v skutočnosti je a netvoriť si o ňom ilúzie. Milujem prírodu, takže ďalšia časť útlej knižky básničiek je venovaná stromom, kvietkom, živočíchom, ktoré sú pre mňa, a myslím že i pre všetkých ostatných, učiteľmi prirodzeného života. Pri riešení problémov sa mnohokrát utiekam k modlitbe. Niektoré z nich som zaradila do časti Pomoc anjela. Holubica, symbol mieru, je motívom veršov, v ktorých poukazujem na tie faktory, ktoré mi pomáhajú udržať svoj život v harmónii a pokoji. A aká by bola harmónia, keby nebolo priateľstva a keby ono neprerastalo občas aj do zamilovanosti – práve tieto prejavy nášho života sú obsahom ostatnej časti zbierky Priateľstvo."
Eja

Úryvok z knihy

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Beletria

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát