Pálenie záhy, reflux, (choroba pažeráka)

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.
Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)

Pálenie záhy - Nedokážete stráviť život. Vina, hnev, strach, nenávisť. Nedokážete dôverovať ľuďom, vypustit niečo z hlavy a nechať tak. Túžite po pomste. Niečo vás vo vnútri spaľuje. Ste vypätý. Máte ranené srdce.

Reflux - Nedokážete stráviť život. Nepáči sa vám to, čo vidíte, cítite, počujete a zažívate. Irituje a frustruje vás, že nedokážete ovládať to, čo sa okolo vás deje. Cítite vinu pre minulosť. Máte pocit bezmocnosti, pretože nedokážete ovplyvniť svoje rozhodnutia z minulosti. Vzdorujete životu namiesto toho, aby ste sa poučili so svojich skúseností.