Cholesterol (vysoký)

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.
Zobrazenie 1 až 15 z 22 (2 stránok)

Cholesterol 

Upcháva cievy a nedovoľuje krvi (radosti) pokojne plynúť tam, kde ju, a ňou nesené živiny a kyslík telo potrebuje. Ked jeme mäso, trpia iné tvory. Ubíjame iných, aby sme uspokojili seba. Ked kričíme, rozčulujeme sa a jednáme tvrdo, vtedy rozbíjame formu života vývojovo stojacu nad zvieratami.  

Život nám odpustí rozumné jedenie mäsa a výrobkov z neho, ale svojmu životu, svojej ceste nikdy neprospejeme, ked ničíme životného partnera a svojich blízkych.  Jedením vajec zabíjame možný vznik života. Pokial nemá z vajec vzniknúť nový tvor, tak nech to spôsobia okolnosti matky prírody a nie my. Cholesterol je v žĺtku, v zdroji vývoja. Bielok je viacmenej len ochranný obal. Ked vnesieme bolesť do storenia, musí sa ona prejaviť aj v našom živote.

Preto cholesterol z vajec upcháva cievy a bráni priechodu krvy nesúcej životné sily a energiu. Pokial chcete od sveta viacej brať (napr. jedením vajec), mali by ste svetu aj viacej dávať. Potom sa ani naše chyby tak neprejavia, lebo ich z časti odčiníme svojou Láskou. 

Pravdepodobná príčina ochorenia môže spočívat v blokovaných priechodoch radosti alebo strachom príjmať radosť. 

Mali by sme si stanoviť nové myšlienkové návyky a to: Chcem milovať život. Priechody radosti mám dokorán otvorené. Príjmať ich bezpečne. Napojiť sa na duchovnú rovinu. Hľadať Boha.

Ďalšie články o duchovných príčinách chorôb