Vykĺbenie, natiahnutie svalov a šliach

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.
Zobrazenie 1 až 2 z 2 (1 stránok)

Tento typ zranení spôsobuje hnev, vzdor, pocit krivdy, túžba po pomste – no to zďaleka nie je kompletný zoznam ničivých emócií, ktoré môžu privodiť takéto úrazy.

Na konzultáciu ku mne prišlo mladé dievča s  vykĺbeným ramenom a ekzémom na dlaniach.
Hneď sme nadviazali kontakt s jej podvedomím. Ukázalo sa, že príčinou ekzému aj vykĺbeného pleca je hnev na otca.
„Viete, pán doktor, je to pravda,“ hovorila pacientka počas tranzu. „Môj otec je alkoholik. Často býva opitý a bije moju mamu. Trvá to už dlho. Ekzém na dlaniach mám odvtedy, odkedy začal piť naozaj veľa. Raz, keď sa opil a strašne mamu zmlátil, mala som ho chuť zabiť. Pravdu povediac, už dávno po tom túžim, až ma dlane svrbia. Aj som vybehla von po sekeru, ale otec ma zdrapil za ruku a vykĺbil mi ju ruku.“
Text z knihy Vnútorné príčiny chorôb – Valerij Sinelnikov – vydavateľstvo Eugenika
Ďalšie knihy od Valerija Sinelnikova