Amnézia (strata pamäti), slabá pamäť

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.

Neboli nájdené žiadne produkty.

Strach je jednou z hlavných príčin amnézie alebo slabej pamäte. A nielen strach, ale útek pred životom, stav, kedy sa snažíte na všetko zabudnúť. Čo vám najčastejšie radia známi, keď sa vám stane niečo nepríjemné? „Zabudni na to!“ Ak ich radu poslúchnete, nedivte sa, že sa vám zhorší pamäť. 

Duchovná príčina ochorenia podľa L.Hayovej spočíva v roztrieštenom myslení, nevyrovnanosti. 
Pozitívne tvrdenie na odstránenie ochorenia - bezpečne nachádzam svoj stred, prijímam dokonalosť svojho života, všetko je v poriadku.

Niekedy podvedomie človeku s pomocou amnézie chráni. Vymazáva mu z pamäti udalosti, ktoré sú spojené s fyzickou bolesťou či duševným trápením.

Pred niekoľkými rokmi mala priateľka mojej ženy automobilovú nehodu. Keď ju požiadali, aby povedala, ako sa to stalo, pamätala si len to, že nasadla do auta, a zrazu sa ocitla v nemocničnej izbe. Z toho, čo sa odohralo medzitým, si nepamätala nič.

Text z knihy Vnútorné príčiny chorôb – Valerij Sinelnikov – vydavateľstvo Eugenika

Ďalšie knihy od Valerija Sinelnikova

Knihy o duchovných príčinách chorôb

Viac o spôsobe použitia, liečebných účinkoch, histórii a kvalitatívnych ukazovateľoch sviečok sa dozviete TU

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme