AKCIA: Imunosan + Vitaflorin

37,50€ 44,20€ Bez DPH: 31,25€
  • Výrobca: Energy
  • Kód produktu: Doplnok výživy
  • Dostupnosť: Skladom
Štítky: imunosan, vitaflorin, akcia

Popis

AKCIA: Imunosan + Vitaflorin

Imunosan harmonizuje predovšetkým energetickú dráhu sleziny, hrubého čreva, pľúc, obličiek, močového mechúra, pečene, žlčníka, osrdcovníka a troch žiaričov..

Zloženie: olej, voda, želatína, extrakt z kozinca blanitého (70 mg/kapsula), extrakt z leskokôrovky obyčajnej (60 mg/kap.), extrakt z atraktylisu veľkoúborného (60 mg/kap.), glycerol, extrakt z všehojca štetinatého (50 mg/kap.), extrakt z ďateliny lúčnej (40 mg/kap.), extrakt z vtáčieho zobu obyčajného (40mg/kap.), extrakt zo zeleného čaju (30 mg/kap.), extrakt zo šampiňónu (30 mg/kap), extrakt z koreňa dangshen (20 mg/kap.)

 

Vitaflorin je bioinformačný prípravok s obsahom extraktov z rastlín a plodov bohatých na prítomnosť prírodných vitamínov, minerálov a biologicky aktívnych látok.

Zloženie: sójový olej, želatínová kapsula, extrakt z plodu rakytníka rašetliakového 200 mg, glycerín, aloe vera 60 mg, extrakt z plodu granátovníka 50 mg, voda, včelia materská kašička 30 mg, extrakt z plodu schizandry čínskej 20 mg, extrakt z plodu dulovca čínskeho 20 mg, karamel

 

Odporúčané dávkovanie
Dospelí: 1 kapsula 1–3x denne. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!
Po 3 týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň prestávka. Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín.

Upozornenie
Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Nie je určené pre deti a osoby precitlivené na včelie produkty. Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. 
Výživové doplnky nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy.

Spôsob skladovania:
Uschovávajte na suchom a tmavom mieste, pri teplotr 10–25 °C. Ukladajte mimo dosahu detí.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Základný kód overenia

Súvisiace produkty

Vitaflorin - 90 kapsúl

19,50€ Bez DPH: 16,25€

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie


alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme