Hubněte sebeláskou - Guttersen Connie R.D., Ph.D., Dedomenico Mark M.D.

Akcia!
3,24€ 13,90€ Bez DPH: 2,95€

Popis

Hubněte sebeláskou - Guttersen Connie R.D., Ph.D., Dedomenico Mark M.D.

Osvědčený, na míru šitý program Love Diet, který změní váš způsob vnímání sebe sama a díky němuž budete vypadat lépe

Všetko, čo potrebujete, je láska. Prichádza revolučný plán od autorky bestselleru podľa New York Times "The Sonoma Diet", uznávanej lekarky z jednej z najúspešnejších kliník na chudnutie v USA, ktorý navždy zmení spôsob, akým premýšľate o jedle, o sebe a o tom, ako vyzeráte.

Chudnite vďaka láske.

Podľa lekárov Connie Guttersen a Marka Dedomenica tajomstvom úspešného chudnutia nie je HDL, LDL alebo DNA. Je to láska: mať rád sám seba, mať rád svoje telo, milovať svoj celkový zdravotný stav. Pochybnosti o nás samotných a sebapohrdánie sú zodpovedné za náš nefunkčný vzťah k jedlu a naše deštruktívne zdravotné návyky, čo nevyhnutne vedie k zlej výžive, k nežiaducej hmotnosti a nebezpečne nízkemu sebavedomiu. Naučiť sa rozpoznať svoju vlastnú hodnotu je prvým krokom k dosiahnutiu línie a života, ktorý si zaslúžime.

21-dňový stravovací plán diéty láskou.

V nadväznosti na svoj objavný výskum, najnovšie vedecké poznatky v oblasti výživy a chudnutia aj správ od tisícok pacientov, Dr. Guttersen a Dr. Dedomenico vyvinuli Diétu láskou, prístupný, praktický a osvedčený plán k emocionálnej, mentálnej i fyzickej transformáciu vášho tela zvnútra von. Diéta láskou zahŕňa 21-dňový stravovací plán na raňajky, obedy, desiaty a večere na základe ideálneho rozloženia živín a výživových stratégií pre mužov aj ženy; recepty na pohodové jedla a ľahkú kontrolu nad porciami; diétne stratégie na obmedzenie metabolického syndrómu obezity; jedlá z nízkym glykemickým indexom špeciálne navrhnuté s cieľom optimalizovať hladinu cukru v krvi, znížiť chute, zvýšiť energiu a podporovať chudnutie; informácie o stopových prvkoch vzťahujúce sa k vedeckému zameraniu na "prepojenie črevo-mozog". Kombináciou správnej výživy a pozitívneho emocionálneho posilňovania môže Diéta láskou zabezpečiť trvalý úbytok na váhe a radikálne premeniť vašu myseľ, telo aj dušu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Knihy o výživeIné

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát