Tibetská spievajúca misa - 18 cm

78,00€ Bez DPH: 65,00€
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Tibetská spievajúca misa - 18 cm

Spievajúce misy sú prastaré kovové hudobné nástroje, ktoré by sa dali priradiť k stojacim zvonom. Sú to zdroje spektra veľmi zosilených alikvótnych tónov. Vydávajú okrem nám známych frekvencií aj tie, ktoré nám naša hudba neponúka. Vyrábali sa v Tibete, Nepále, Indii, Číne, Japonsku a Kórei. Najznámějším typom mís z oblasti Himálají sú práve „tibetské misy“. Rozoznievajú sa špeciálnym tlkadlom (paličkou) a to buď úderom alebo krúživým pohybom - trením o hranu misky či inými špeciálnymi technikami. Zvukom potom pripomínajú zvon, gong či rezonanciu pohárov.

Tibete sa spievajúce misy používajú už od 3. tisícročia pr. n. l. na liečenie a meditačnú prax pri šamanských obradoch, ako brána do iných svetov.

Dnes sa misy hojne využívajú k relaxácii, meditácii a k terapeutickým účelom. Ich zvuk a rezonancia pôsobí na naše enegertické centrá – čakry a pomáha ich aktivácii a harmonizácii.

Rozmer misky:18 x 7,5 cm

Rozmer drevenej paličky: 18,5 x 2,5cm

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

Tibetská spievajúca misa 1

36,00€ Bez DPH: 30,00€

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Harmonizéry

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Dôveryhodnosť
SSL certifikát

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme