Terapeutické ladičky C 256 Hz a G 384 Hz - celotelové

48,00€ Bez DPH: 40,00€
  • Výrobca: Merkaba
  • Dostupnosť: Na objednávku
Štítky: Tuning Forks

Popis

Terapeutické ladičky C 256 Hz a G 384 Hz - celotelové

Sada týchto ladičiek je ideána k začatiu práce s ladením celého tela. Zvuky C a G tvoria dokonalú čistú kvintu, plnú harmónie.
Tóny C a G sú v pomere 2 : 3 nazývanom zlatý rez, čo je jeden z pomerov Fibonačiho postupnosti. Zakladateľ taoizmu  Lao-C´ popísal tento zvuk ako univerzálny zvuk harmónie medzi Jin - Jang. Jedná sa o najdokonalejší interval.

Vnímaním týchto dvoch vibrácií dostávame do rovnováhy nervový systém a prepájame telo s mysľou. V priebehu 30 sekúnd sa môžeme dostať do hlbokej relaxácie, čo zodpovedá 30 a 45 minútovej meditácií.

Požitie týchto ladičiek prináša úľavu od bolesti, aj svalových, môže znížiť tlak, stabilizovať krvný obeh, ústúpi výtok z nosa, kašeľ, normalizuje sa menštruačný cyklus a môžu ustúpiť príznaky menopauzy. Na fyzickej úrovni podporujú okysličovanie a prirodzený rast a výživu buniek, zvyšuje hladinu hemoglobínu... po psychickej stránke privádza do stavu harmónie a radosti. Zvuk C a G /kvinty/ pomáha ľuďom pri  "prechode na druhý svet", pomáha pochopiť odchod.

Ladičkami C a G sa môže plno harmonizovať voda, konkrétne napr. džbán s vodou je medzi dvoma rozovučenými ladičkami, ktoré pôsobia na vodu. Taktiež môžeme tymito ladičkami harmonizovať priestor. 

Pri práci s ladičkami je potrebné vypnúť ostatné zvuky (rádio, telku) a držať za nožičku. Ak pracujete s oboma ladičkami súčasne, tak ladičky sa aktivujú jemným ťuknutím o seba samého (napríklad o koleno), alebo pri práci len s jednou z ladičiek použijeme na aktiváciu pribalený gumený aktivátor. Po rozozvučaní ladičku držíme vo vzdialenosti 3 – 10 cm od tela. 

Použitie ladičiek C a G pre deti aj dospelých:  pri problémoch s nastolením rovnováhy energie, pri slabej koncentrácií, pri strese, pri autizme, Downovom syndróme, hyperaktivite, nervozite, depresii, úzkosti, mánií, schizofrénií, pri Alzheimerovej chorobe, Parkinsonovej chorobe, roztrúsenej skleróze, pri problémoch s menopauzou.

Obsah: pevný ochranný obal, 1 gumený aktivátor, ladička v tóne C 256Hz, ladička v tóne G 384Hz

Krajina pôvodu: Slovenská republika

Článok o frekvenciách pre zdravie

Článok o muzikoterapii

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Tibetská spievajúca misa - 18 cm

78,00€ Bez DPH: 65,00€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

ZvonkohryHarmonizéry

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát