Mandala Vnútorné svetlo hviezdy - živicová nálepka

4,50€ Bez DPH: 3,75€

Popis

Mandala Vnútorné svetlo hviezdy - živicová nálepka

Nálepka s motívom ručne maľovanej mandaly od slovenskej autorky Sašky Murínovej

Mandalu je možné nalepiť na mobil, ale aj na peňaženku, počítač, tablet, chladničku alebo nábytok a tiež všade tam, kde poteší svojou farebnou harmóniou. Vďaka živicovej vrstve je oteruvzdorná a má zaujímavý 3D efekt.

Mandaly sú bránami do priestoru za bežnou realitou. V uponáhľanom svete pomáhajú na chvíľu sa zastaviť. Svojou rytmikou a zároveň cyklickým kruhovým tvarom harmonizujú mozgové hemisféry a odomykajú vrodený potenciál tvoriť. Sprevádzajú do pokojného zvnútornenia, v ktorom pramení intuícia. Svojimi farbami rozžiarujú domovy aj kancelárie a prinášajú radosť a súlad.

Vnútorné svetlo hviezdy: Je v každom z nás a potichučky nám svieti na cestu. Keď začuješ tej hviezdy hlas, rozvibruje tvoju dušičku, doposiaľ nezvestnú. Znovu objavíš, čo vždy tu bolo s tebou a sprevádzalo ťa na tvojej ceste životmi. Svetlo prežiari temnotu, skrze ktorú zabudol si vnímať hviezdy svojej esenciálnej hodnoty. Vyživí ťa, uzdraví, dodá mysli jas, postaví ťa opäť na nohy, správnou cestou vykročíš, bez pochýb a v dôvere, opäť raz.

Návod na použitie: Pri lepení najprv opatrne odlepte papier z malej časti nálepky. Nalepte odkrytý kúsok, pomaly sťahujte papier a nalepujte tak, aby sa vytlačili prípadné vzduchové bublinky. Na podklade drží výborne, no v prípade potreby sa môže aj viackrát odlepiť a znova nalepiť a nezanechá žiadne stopy po lepidle.

Zloženie: polyesterová živica, lepiaca fólia s farebnou potlačou

Priemer nálepky: 4,5 cm

Krajina pôvodu: Slovensko

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Žiariče, amulety a ochranné symbolyObrazy - mandalyPosvätná geometria

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát