Mandala Radostný tanec životom - živicová nálepka

4,50€ Bez DPH: 3,75€

Popis

Mandala Radostný tanec životom - živicová nálepka

Nálepka s motívom ručne maľovanej mandaly od slovenskej autorky Sašky Murínovej

Mandalu je možné nalepiť na mobil, ale aj na peňaženku, počítač, tablet, chladničku alebo nábytok a tiež všade tam, kde poteší svojou farebnou harmóniou. Vďaka živicovej vrstve je oteruvzdorná a má zaujímavý 3D efekt.

Mandaly sú bránami do priestoru za bežnou realitou. V uponáhľanom svete pomáhajú na chvíľu sa zastaviť. Svojou rytmikou a zároveň cyklickým kruhovým tvarom harmonizujú mozgové hemisféry a odomykajú vrodený potenciál tvoriť. Sprevádzajú do pokojného zvnútornenia, v ktorom pramení intuícia. Svojimi farbami rozžiarujú domovy aj kancelárie a prinášajú radosť a súlad.

Radostný tanec životom: Radosťou hýbať sa v rytme zvanom život, nechávať unášať sa prúdom v tele zvanom vesmírne plavidlo. Krásny to pocit, keď životom hýbe sa ti telo a prebúdza sa tým, teraz už vedome a bdelo. Tanec, ktorý rozviruje tú hladinu spiacu v nás po mnohé generácie, oživuje spojenie s predkami a vracia koreňom výživu a korune jas.

Návod na použitie: Pri lepení najprv opatrne odlepte papier z malej časti nálepky. Nalepte odkrytý kúsok, pomaly sťahujte papier a nalepujte tak, aby sa vytlačili prípadné vzduchové bublinky. Na podklade drží výborne, no v prípade potreby sa môže aj viackrát odlepiť a znova nalepiť a nezanechá žiadne stopy po lepidle.

Zloženie: polyesterová živica, lepiaca fólia s farebnou potlačou

Priemer nálepky: 4,5 cm

Krajina pôvodu: Slovensko

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Žiariče, amulety a ochranné symbolyObrazy - mandalyPosvätná geometria

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát