Podložka s keltskou špirálou

8,00€ Bez DPH: 6,67€

Popis

Podložka s keltskou špirálou

Podstatnou vlastnosťou tejto podložky je použitie keltskej špirály, ktorá je v nej aplikovaná.

Jedná sa o ľavo-točivú keltskú špirálu, ktorej sa prisudzujú isté vlasnosti, ako nasávanie prospešnej kozmickej energie. Tento typ špirály sa používa aj na tzv "spinovanie pitnej vody". Bežná pitná voda z vodovodu má iné chemicko-fyzikálne vlastnosti ako čerstvá pramenitá voda, pretože jej vlastnosti sa zmenili pri jej čistení vo vodárni, ale aj transportom rúrami až k odberateľovi.

Spinovaním môžeme bežnú vodovodnú vodu  „zušľachtiť“, t.j. dostane príjemnejšiu, lahodnejšiu chuť a bude mať blahodárnejšie účinky pre ľudský organizmus. V literatúre sa uvádza, že takáto voda má liečivé a regeneračné schopnosti a dodáva ľudskému telu pozitívnu energiu.

Molekula vody v ľudskom tele má okolo seba elektrón. Jeho kruhová dráha je v 180 ° polkruhu smerom na juh. Tekutiny, ktoré pijeme, sú však prehnané kovovým potrubím, preto sa elektróny molekúl vody točia na sever. Takže všetci pijeme vodu, ktorá je na molekulárnej úrovni nesprávne ovplyvnená. 

Podložka musí byť na stole položená stranou špirály smerom hore, vtedy sú aj všetky texty na nej čitateľné. Pohár s pitnou vodou by mal byť v kľude položený na podložke asi 1 minútu. Po tomto čase už bude voda upravená spinovaním. Je vyrobená z nerozbitného a tepelne odolného materiálu (-20°C po 120°C).

Rozmery: 10cm x 1,6mm

Materiál: podložka - sklolaminát , špirála - meď

Hmotnosť: 25g

 

 

 

 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

Orgonit - orgonový gombík na mobil

3,10€ Bez DPH: 2,58€

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Žiariče, amulety a ochranné symbolyUžitočné maličkosti

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Dôveryhodnosť
SSL certifikát

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme