Orgonit - polguľa ametyst strom

10,80€ Bez DPH: 9,00€
  • Výrobca: Merkaba
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Orgonit - polguľa ametyst strom

Orgonitovy harmonizér z kolekcie STROM s ametystom - chráni pred negatívnym žiarením z elektromagnetického smogu...

STROM - je symbolom životnej sily, poznania, rodiny aj rovnováhy – korene sú ukotvené v zemi a korunu má v „nebi“.

Je vhodný na ošetrenie našich domovov a pracovísk, kde sme obklopení zdraviu škodlivým negatívnym žiarením z elektromagnetického smogu z elektrických spotrebičov ako sú napr. televízor, monitor PC, wifi, mobilný telefón, mikrovlnka, chladnička, všetky elektrické rozvody...atď.

Orgonitove harmonizéry navodzujú harmonickú atmosféru, keďže transformujú deštruktívne energie na pozitívne a tým vlastne aj inšpirujú k príjemnejšiemu správaniu.

Ametyst - pomáha otvárať duchovné a mimo zmyslové vnímanie, jeho fialová farba totiž symbolizuje zmenu vedomia, zhluky ametystu sú vhodné ak ich použijeme ako objekty sústredenia na jasnovidectvo. Ametyst patrí medzi najlepšie meditačné kamene. Pomôže k napravení pochybení v zmysle hodnôt. Pokladajú ho za most medzi nebom a zemou, pomôže prekonať žiaľ pri strate milovanej osoby. Určuje smer života človeka od materiálneho sveta k vyšším duchovným sféram. Azda aj preto sa ním zdobili cirkevní hodnostári – jednak ich mal podporiť v zdržanlivosti a cudnosti a jednak mal prehlbovať ich čistotu a duchovnosť.

Čo je to orgonovy harmonizér - orgonit...ako pôsobí - jeho názov je odvodený od Orgonu. Je to výrobok alebo produkt z organickej živice a kovových pilín /anorganická časť/. Pridaním kryštálov, alebo iných minerálov ako napr. ametystu, ruženínu, šungitu...atď., sa jeho účinok znásobuje. V organickej živici, ktorá priťahuje životodárnu Orgonovú energiu sú zaliaté kovové piliny, ktoré túto energiu od seba odrážajú, vzniká veľmi rýchly až chaotický pohyb energie - čo spôsobuje, že sa deštruktívna negatívna energia transformuje na čistú - pozitívnu, keď opúšťa orgonit


Zloženie: v organickej polyest. živici aj s farebným "šatom" ...s mosadznými šponami /spojenie medi a cínu/, so zliatinou hliníku a medi a medenými šponami, na vrchnej časti drť čierného turmalínu, drť polodrahokamu ametyst, uprostred orgonitu vložená kovová aplikácia strom.

Rozmery: cca / výška 4,0 cm  / základňa 8,5 cm
Váha: cca 228 g

Výrobca: Slovensko

Články o orgonovej energii

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Orgonity

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát