Mandala Zrelosti - živicová nálepka

4,50€ Bez DPH: 3,75€

Popis

Mandala Zrelosti - živicová nálepka

Nálepka s motívom ručne maľovanej mandaly od slovenskej autorky Sašky Murínovej s možnosťou nalepiť na mobil alebo napríklad aj na peňaženku, počítač, tablet, chladničku či nábytok alebo všade tam, kde poteší svojou farebnou harmóniou. Vďaka živicovej vrstve je oteruvzdorná a má zaujímavý 3D efekt.

Mandaly sú bránami do priestoru za bežnou realitou. Pomáhajú zastaviť sa na chvíľu v uponáhľanom svete. Svojou rytmikou a zároveň cyklickým kruhovým tvarom harmonizujú mozgové hemisféry a odomykajú vrodený potenciál tvoriť. Sprevádzajú do pokojného zvnútornenia, v ktorom pramení intuícia. Svojimi farbami rozžiarujú domovy i kancelárie a prinášajú radosť a súlad.

Zrelý človek je krásny, keď svojou múdrosťou zrkadlí životné skúsenosti. Keď žije vedome a posúva sa každým dňom, zreje do krásy, pohľad má hlboký a vľúdny a vrásky sú jeho okrasou. Cez bolesť a slzy zreje v bytosť, ktorá rozumie prúdu. Keď sa naučí veriť v život a v to, čo prináša, prijímať, čo dáva a púšťať, čo odchádza, veriť v zámer a pochopiť svoje poslanie, dostane ten najkrajší dar – a tým je poznanie.

Návod na použitie: Pri lepení najprv opatrne odlepiť papier z malej časti nálepky. Nalepiť odkrytý kúsok, pomaly sťahovať papier a vytlačil prípadné vzduchové bublinky. Na podklade drží výborne, no v prípade potreby sa môže aj viackrát odlepiť a znova nalepiť a nezanechá žiadne stopy po lepidle.

Zloženie
: polyesterová živica, lepiaca fólia s farebnou potlačou

Rozmery: 4,5 cm

Krajina pôvodu: Slovensko

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Žiariče, amulety a ochranné symbolyObrazy - mandalyPosvätná geometria

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát