Mandala Sily - živicová nálepka

4,50€ Bez DPH: 3,75€

Popis

Mandala Sily - živicová nálepka

Nálepka s motívom ručne maľovanej mandaly od slovenskej autorky Sašky Murínovej s možnosťou nalepiť na mobil alebo napríklad aj na peňaženku, počítač, tablet, chladničku či nábytok alebo všade tam, kde poteší svojou farebnou harmóniou. Vďaka živicovej vrstve je oteruvzdorná a má zaujímavý 3D efekt.

Mandaly sú bránami do priestoru za bežnou realitou. Pomáhajú zastaviť sa na chvíľu v uponáhľanom svete. Svojou rytmikou a zároveň cyklickým kruhovým tvarom harmonizujú mozgové hemisféry a odomykajú vrodený potenciál tvoriť. Sprevádzajú do pokojného zvnútornenia, v ktorom pramení intuícia. Svojimi farbami rozžiarujú domovy i kancelárie a prinášajú radosť a súlad.

Zvedavosť ťa tlačí každým nádychom, hľadať to, čo prestupuje ovzdušie tajomnou spleťou uvoľnených výdychov. Aká sila vo vesmíre drieme, na čo sme sem prišli, ako môžme využiť potenciál, ktorý nosíme si v sebe? Zvedavosť nás ženie stále vpred a nenechá nás stagnovať, na mieste stáť a strádať. Aj to je prejav absolútna, jeho neochvejnej lásky a dôvery v nás.

Návod na použitie: Pri lepení najprv opatrne odlepiť papier z malej časti nálepky. Nalepiť odkrytý kúsok, pomaly sťahovať papier a vytlačil prípadné vzduchové bublinky. Na podklade drží výborne, no v prípade potreby sa môže aj viackrát odlepiť a znova nalepiť a nezanechá žiadne stopy po lepidle.

Zloženie: polyesterová živica, lepiaca fólia s farebnou potlačou

Rozmery: 4,5 cm

Krajina pôvodu: Slovensko

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Mandala - Prepojenie s koreňmi - nál ..

4,80€ Bez DPH: 4,00€

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Žiariče, amulety a ochranné symbolyObrazy - mandalyPosvätná geometria

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát