Mandala Radostný tanec životom - živicová nálepka

4,50€ Bez DPH: 3,75€

Popis

Mandala Radostný tanec životom - živicová nálepka

Nálepka s motívom ručne maľovanej mandaly od slovenskej autorky Sašky Murínovej

Mandalu je možné nalepiť na mobil, ale aj na peňaženku, počítač, tablet, chladničku alebo nábytok a tiež všade tam, kde poteší svojou farebnou harmóniou. Vďaka živicovej vrstve je oteruvzdorná a má zaujímavý 3D efekt.

Mandaly sú bránami do priestoru za bežnou realitou. V uponáhľanom svete pomáhajú na chvíľu sa zastaviť. Svojou rytmikou a zároveň cyklickým kruhovým tvarom harmonizujú mozgové hemisféry a odomykajú vrodený potenciál tvoriť. Sprevádzajú do pokojného zvnútornenia, v ktorom pramení intuícia. Svojimi farbami rozžiarujú domovy aj kancelárie a prinášajú radosť a súlad.

Radostný tanec životom: Radosťou hýbať sa v rytme zvanom život, nechávať unášať sa prúdom v tele zvanom vesmírne plavidlo. Krásny to pocit, keď životom hýbe sa ti telo a prebúdza sa tým, teraz už vedome a bdelo. Tanec, ktorý rozviruje tú hladinu spiacu v nás po mnohé generácie, oživuje spojenie s predkami a vracia koreňom výživu a korune jas.

Návod na použitie: Pri lepení najprv opatrne odlepte papier z malej časti nálepky. Nalepte odkrytý kúsok, pomaly sťahujte papier a nalepujte tak, aby sa vytlačili prípadné vzduchové bublinky. Na podklade drží výborne, no v prípade potreby sa môže aj viackrát odlepiť a znova nalepiť a nezanechá žiadne stopy po lepidle.

Zloženie: polyesterová živica, lepiaca fólia s farebnou potlačou

Priemer nálepky: 4,5 cm

Krajina pôvodu: Slovensko

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Žiariče, amulety a ochranné symbolyObrazy - mandalyPosvätná geometria

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Dôveryhodnosť
SSL certifikát

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie

AdBlock logo

alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme