Mandala Kvitnúca bohyňa - živicová nálepka

4,50€ Bez DPH: 3,75€
  • Výrobca: Mandalana
  • Kód produktu: Nálepka
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Mandala Kvitnúca bohyňa - živicová nálepka

Nálepka s motívom ručne maľovanej mandaly od slovenskej autorky Sašky Murínovej

Mandalu je možné nalepiť na mobil, ale aj na peňaženku, počítač, tablet, chladničku alebo nábytok a tiež všade tam, kde poteší svojou farebnou harmóniou. Vďaka živicovej vrstve je oteruvzdorná a má zaujímavý 3D efekt.

Mandaly sú bránami do priestoru za bežnou realitou. V uponáhľanom svete pomáhajú na chvíľu sa zastaviť. Svojou rytmikou a zároveň cyklickým kruhovým tvarom harmonizujú mozgové hemisféry a odomykajú vrodený potenciál tvoriť. Sprevádzajú do pokojného zvnútornenia, v ktorom pramení intuícia. Svojimi farbami rozžiarujú domovy aj kancelárie a prinášajú radosť a súlad.

Kvitnúca Bohyňa: Keď žene rastie v tele plod, v Bohyňu rozkvitá. Je plne prítomná, každučkým okamihom spojená s človiečikom, ktorého nosí pod srdcom. Žiari radosťou a láskou v nádhernom dive stvorenia. Ako zreje v matku, prevoniava celé okolie láskavou pozornosťou. Bohyňa materstva naplno rozkvitne a rozvije sa do svojej podstaty – bezpodmienečnej lásky, súcitu a prijatia. Toto sú kvality, ktoré sa oplatí rozvíjať – bez ohľadu na to, či si muž alebo žena.

Návod na použitie: Pri lepení najprv opatrne odlepte papier z malej časti nálepky. Nalepte odkrytý kúsok, pomaly sťahujte papier a nalepujte tak, aby sa vytlačili prípadné vzduchové bublinky. Na podklade drží výborne, no v prípade potreby sa môže aj viackrát odlepiť a znova nalepiť a nezanechá žiadne stopy po lepidle.

Zloženie: polyesterová živica, lepiaca fólia s farebnou potlačou

Priemer nálepky: 4,5 cm

Krajina pôvodu: Slovensko

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Základný kód overenia

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Dôveryhodnosť
SSL certifikát