Mandala - Cesta pútnika - živicová nálepka

4,50€ Bez DPH: 3,75€
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Mandala - Cesta pútnika - živicová nálepka

Nálepka s motívom ručne maľovanej mandaly od slovenskej autorky Sašky Murínovej s možnosťou nalepiť na mobil alebo napríklad aj na peňaženku, počítač, tablet, chladničku či nábytok alebo všade tam, kde poteší svojou farebnou harmóniou. Vďaka živicovej vrstve je oteruvzdorná a má zaujímavý 3D efekt.

Mandaly sú bránami do priestoru za bežnou realitou. Pomáhajú zastaviť sa na chvíľu v uponáhľanom svete. Svojou rytmikou a zároveň cyklickým kruhovým tvarom harmonizujú mozgové hemisféry a odomykajú vrodený potenciál tvoriť. Sprevádzajú do pokojného zvnútornenia, v ktorom pramení intuícia. Svojimi farbami rozžarujú domovy i kancelárie a prinášajú radosť a súlad.

Cestou pútnickou sa vydávam, kontrolu v hmotnom svete odovzdávam, svojej duši v dôvere na ceste pomáham. Nechávam sa viesť a načúvam znameniam, ktoré prichádzajú priamo z prameňa. Neviem, kam smerujem a kde moja cesta končí, no dôverujem jej, že vybrala si smer, ktorý skrz otvorené srdce domov, do rajskej záhrady povedie. Verím a veriť budem, lebo v tom je sila, v ktorej som našla seba. Svoju dušu pevne uchopenú mám a rozumiem jej potrebám. Rastiem na ceste, ktorá je mojím cieľom.

Návod na použitie: Pri lepení najprv opatrne odlepiť papier z malej časti nálepky. Nalepiť odkrytý kúsok, pomaly  sťahovať papier a vytlačil prípadné vzduchové bublinky. Na podklade drží výborne, no v prípade potreby sa môže aj viackrát odlepiť a znova nalepiť a nezanechá žiadne stopy po lepidle.

Zloženie: polyesterová živica, lepiaca fólia s farebnou potlačou

Rozmery: 4,5 cm

Krajina pôvodu: Slovensko

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Mandala - Prepojenie s koreňmi - nál ..

4,80€ Bez DPH: 4,00€

Produkt sa nachádza v týchto kategoriách

Žiariče, amulety a ochranné symbolyObrazy - mandalyPosvätná geometria

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát