Generátor Molekulárneho Vodíka 3v1

198,00€ Bez DPH: 165,00€
  • Značka: H2 Pharm
  • Dostupnosť: Vypredané

Popis

Generátor Molekulárneho Vodíka 3v1

Generátor Molekulárneho Vodíka® 3v1 je vodíková fľaša, ktorá ponúka hneď 3 možnosti využitia. Prvým je sýtenie vody v originálnej nádobe z vysoko odolného borosilikátového skla. Druhým využitím je aj sýtenie vody Molekulárnym Vodíkom® pomocou bežnej PET fľaše. A tretím využitím je možnosť inhalácie Molekulárneho Vodíka® pomocou originálneho nástavca.

Silný výkon a jej rozsiahla praktickosť využitia robia z tejto fľaše tiež ideálny darček pre vašich blízkych. Prijímajte antioxidanty v správnom množstve každý deň. Jedným z riešení je piť vodu obohatenú vodíkom, je to najsilnejší antioxidant, pôsobí selektívne, ľahko sa aplikuje. Táto možnosť je cenovo dostupná pre všetkých. Má ďalší účinok v procese detoxikácie. Pitím antioxidačnej vody bohatej na vodík vyrobenej v H2 fľaši zaisťujete každodenný prísun prospešných antioxidantov.

Odporúčame vodu po ukončení procesu elektrolýzy vypiť čo najskôr. Vodu si pripravujte čerstvú.

Vodu môžete použiť bežnú kohútikovú alebo balenú. Pokiaľ sa rozhodnete pre inhaláciu, je vždy lepšie fľašu vyčistiť.

Tento prístroj využíva metódu oddelenej generácie vodíka a kyslíka formou elektrolýzy vody, pri zaistení vysokej koncentrácie H2 rozpusteného vo vode.

Proces trvá 5 minút alebo 10 minút.

Dokáže elektrolyzovať horúcu vodu až do 95°C, dokonca priamo vyrobiť vysoko čistú vodu bohatú na vodík a tiež pripraviť čaj. (Na každodenné použitie stále odporúčame najlepšiu teplotu 0~60°C).

Možnosť využitia: sýtenie vody, sýtenie vody pomocou klasickej PET fľaše, inhalácia
Materiál: membrána - katóda, anóda (titanovo-platinová vrstva), borosilikátové sklo
Objem: 400 ml
Váha: 410 g
Farba: biela
Rozmery: priemer 75±1 mm, výška 215±3mm

Balenie: biely papierový box
Obsah balenia: základňa (spodný diel, generátor), sklenená fľaša 400 ml, vrchné viečko (kryt), nadstavce na sýtenie vody (kryt, nadstavec, viečko), kyslíkové okuliare, nadstavec na inhaláciu (čierny kryt a tyčinka), USB zdroj na nabíjanie, manuál

Nabíjanie: pomocou USB kábla
Batéria: Polymérová lítiová batéria
Kapacita batérie: 1400 mAH
Napájanie: Vstup: AC100-240V/50-60Hz, Výstup: DC5V/1A

Pracovný čas: 8-10 hodín v závislosti na kvalite vody
Koncentrácia: Prvou elektrolýzou môžete dosiahnuť koncentráciu 0,9 - 1 ppm, druhou elektrolýzou až 2,3 ppm v závislosti na hodnotách použitej vody.
Pracovný čas: Stlačte tlačidlo „štart” dvakrát pre elektrolýzu 5 minút, stlačte tlačidlo „štart” trikrát pre elektrolýzu 10 minút.
Životnosť elektród: 6000 hodín
Údržba: Dlhým stlačením tlačidla zapnete režim čistenia, ktorý trvá 5 minút. Odporúčame čistiť 1x týždenne. Dôkladné čistenie fľaše kyselinou citrónovou odporúčame vykonávať každé 2 až 4 týždne.

MEMBRÁNA: DuPont PEM / SPE, patentovaná technológia
ORP až -565

CERTIFIKÁT CE: Daný produkt spĺňa legislatívne požiadavky EÚ v súlade so smernicami nového prístupu z hľadiska požiadaviek na bezpečnosť, ochranu zdravia a životného prostredia.

  • Real SPE (pevný polymérny elektrolyt) + PEM (protónová výmenná membrána) dvojkomorová technológia, kórejský titán s platinovým povlakom.
  • Membrána USA Dupont NAFION - 117 dodáva do vody iba čistý H2, ale oddeľuje kyslík (O2), ozón (O3) chlór (CL2). (Membránou N324 presakuje voda a elektrolýza je nestabilná. Mnoho experimentálnych dát dokazuje, že N117 je lepší.)
  • 100% bezpečné pitie, čistota vodíka dosiahla 99,99 %. Kyslík, chlór a ozón sú oddelené, odvádzané zo spodného zariadenia na odvetrávanie spalín.
  • Tri režimy
  • Materiál potravinárskeho vysoko borosilikátového skla, americký štandard, 100% bez BPA.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

H2 Immunity so ženšenom 30 tbl

19,10€ Bez DPH: 15,92€

H2 Forte 120 tbl

38,60€ Bez DPH: 32,17€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Prístroje a zariadenia

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát