Drags Imun + Offtusin dráže

Akcia!
29,80€ 33,70€ Bez DPH: 24,83€

Popis

Drags Imun + Offtusin dráže

Drags Imun je bioinformačný prípravok, ktorý obsahuje čistú živicu zo stromu Croton lechleri, nazývanú aj Sangre de Drago (dračia krv).

Pred použitím dôkladne pretrepte (21x). Informačné zložky sa zdynamizujú a účinnosť prípravku sa zvýši. Užívajte pol hodiny pred jedlom alebo po ňom, najlepšie riedené vodou, príp. nakvapkajte na lyžičku a užívajte priamo. Na podporu detoxikácie tela je pri regeneračnej kúre vhodné zvýšiť príjem tekutín.

Po 3 týždňoch užívania urobte v užívaní vždy 1 týždeň prestávku. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Užívanie a presné dávkovanie konzultujte so svojím lekárom alebo terapeutom. 

Pri chronických ochoreniach odporúčame užívať minimálne dávky, v akútnych štádiách odporúčame dávky zvýšiť.
V prípade prechodného zhoršenia stavu treba dávkovanie znížiť, kým zhoršenie nepominie, a až potom sa vrátiť k pôvodnému dávkovaniu. Nie je vhodné prestávať s užívaním prípravku, lebo ide o spätný regeneračný proces (reverznú reakciu), pri ktorom sa môžu objaviť príznaky predchádzajúcich ochorení.

Zloženie: 100% prírodná živica z Crotonu lechleri. Bez konzervačných látok.

Vnútorne odporúčané dávkovanie:
Maximálna dávka:   10 kvapiek 1-3x denne v pohári vody po jedle.
Akútne ťažkosti:        7 kvapiek 3x denne.
Chronické ťažkosti:   3 kvapky 3x denne.
Kloktadlo:                 3-5 kvapiek rozmiešať vo vode, v prípade parodontitídy aplikovať priamo na zubnú kefku.

Vonkajšie odporúčané dávkovanie:
pri poranení aplikovať priamo na ranu.

Skladovanie: mimo dosahu detí, v suchu, mimo dosahu priamého slnečného žiarenia pri teplote od 10-25°C, chráňte pred mrazom

Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Užívanie v čase tehotenstva konzultujte so svojím lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Vyživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy! 

Objem: 30ml

Offtusin je novinka vo všetkých smeroch. Ide o malé dražé, ktoré majú ako hlavnú náplň práce boj proti kašľu.

Sú malé, príjemné a majú sviežu chuť. Napriek tomu, že váži iba 1 gram, rozhodne klamú telom. Obsahujú takmer 118 mg piatich najúčinnejších extraktov, ktoré pomáhajú tíšiť dráždivý kašeľ, pôsobia proti infekcii a urýchľujú proces regenerácie. 

Offtusin obsahuje extrakty z echinacie, pelargónie, z brečtanu popínavého, z bázy čiernej i z islandského machu.

Žiadny z extraktov tu nehrá prím, sú vyvážené, všetky rovnako dôležité, účinné a celkom neplánovane pochádzajú takmer zo všetkých kontinentov a podnebných pásiem.

Offtusin je zabalený v darčekovej hliníkovej šrúbovacej dóze, ktorá vám môže do budúcna slúžiť ako skvelá škatuľka na vaše denné alebo víkendové cesty. Pohodlne uskladní 30 tabliet alebo kapsúl, dobre vyzerá, ľahko sa nosí v kabelke alebo taške a najmä je vždy poruke.

Zloženie: sladidlo: sorbitol, Echinacea purpurea extract, Sambucus nigra juice powder, Cetraria islandica extract, Pelargonium sidoides root extract, Hedera helix leaf extract, protihrudkujúca zložka: horečnaté soli mastných kyselín, ochucovadlá, sladidla: glykozidy steviolu, koncentrát spirulíny

Odporúčaná denná dávka: max 4 tablety

Účinné látky v 1 tablete: Echinacea purpurea extract - 50mg, Sambucus nigra juice powder - 20mg, Cetraria islandica extract - 20mg, Pelargonium sidoides root extract - 20mg, Hedera helix leaf extract - 8mg

Skladovanie: na suchom mieste, mimo dosahu detí

Upozornenie: Nadmerná konzumácia produktu môže viesť k laxatívnym účinkom!

Obsah: 25ks

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Drags Imun - 30 ml

26,00€ Bez DPH: 21,67€

Grepofit drops + Offtusin dráže

Akcia!
Grepofit drops + Offtusin dráže
16,90€ 22,40€ Bez DPH: 14,08€

Offtusin draže - 25 ks

7,70€ Bez DPH: 6,42€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Akcie a výhodný nákup

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát