Dračia krv - Sangre de drago original - 30 ml

8,90€ Bez DPH: 7,42€

Popis

Dračia krv - Sangre de drago original - 30 ml

Sangre de drago, zvaná tiež dračia krv, je živica z amazonského stromu. Vďaka obsiahnutým zložkám je v Peru už po stáročia využívaná miestnymi obyvateľmi v etnickej medicíne, informácie o pôsobení boli odovzdávané z pokolenia na pokolenie. V Peru je užívané ako podpora klasickej medicíny. U nás získava popularitu ako doplnok stravy s možnými priaznivými účinkami na organizmus, môže napomáhať jeho správnej činnosti, zmierňovať následky zlej skladby stravy a nezdravého životného štýlu a prostredia.

Peruánske byliny Original Uncaria® sú kvalitou zberu a postupom spracovania špičkové a ojedinelé na našom trhu. Firma Uncaria ČR má tú česť byť držiteľom prestížneho certifikátu PROM PERU, udeľovaného len najlepším firmám dosahujúcim vysokej kvality svojich produktov a služieb, a to predovšetkým v rámci samotného Peru. Ako jediní v Európe získali právo používať tento chránený znak.

Sangre de drago rastie v Andách, v tropických lesoch horného toku Amazonky aj v nížinách, vo výškach od 300 do 2.000 m.n.m. Červeno-šedá kôra s bielymi škvrnami je hladká a po narezaní z nej vyteká tmavočervená živica a práve vďaka farbe živice a semenám pripomínajúcim draka vďačí strom za svoj názov sangre de drago, čo v preklade znie Dračia krv. Miazga tohto stromu je považovaná za zázračné kvapky, ktoré dokážu "zázračne" pôsobiť zvonku i zvútra. Je to vedľa vilcacory a manayupy jedna z najvýznamnejších peruánskych rastlín.

V prípade zaschnutia nerieďte vodou, iba etylalkoholom.

Zloženie: 100% živica z kôry stromy Sangre de drago

Odporúčaná denná dávka:
Vnútorne
- obvykle sa užíva 15-20 kvapiek denne. K tomuto množstvo treba dôjsť postupne, zvyšovaním dávky od troch kvapiek prvý deň každý deň o 2. Najlepšie je užívať na lačno, rozmiešané v malom množstve vody alebo šťavy (1-2 lyžice tekutiny).
Kloktanie: na výplachy ústnej dutiny a na kloktanie sa užíva roztoku 3-10 kvapiek v ¼ pohára vody.
Vonkajšie: na rany, popáleniny, pohryznutie hmyzom a afty sa používa neriedené.

Skladovanie: mimo dosahu detí, dobre uzavreté na chladnom a tmavom mieste

Upozornenie: Hoci klinické testy nepreukázali vedľajšie účinky, nie je doporučené Sangre de Drago podávať tehotným a dojčiacim ženám. Rovnako prekračovanie odporúčaných dávok môže viesť k zápcham a obehovým ťažkostiam.

Krajina pôvodu suroviny: Peru

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Anona Graviola Forte (guanabana) - A ..

Akcia!
Anona Graviola Forte (guanabana) - Annona muricata koncentrát - 500 ml
8,60€ 9,60€ Bez DPH: 7,17€

Anona Graviola - Annona muricata - m ..

Akcia!
Anona Graviola - Annona muricata - mletá - 100 g
5,90€ 7,00€ Bez DPH: 4,92€

Cistus incanus - čaj 20x2g

1,90€ Bez DPH: 1,58€

Dračia krv - Sangre de Drago - 50 ml

12,90€ Bez DPH: 10,75€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Protirakovinové doplnkyBylinné extrakty a tinktúryPodpora imunityMedicína z Peru

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát