Dezinfekčný spray Flumon - 30 ml

Novinka!
3,00€ Bez DPH: 2,50€

Popis

Dezinfekčný spray Flumon - 30 ml

A-Flumon je čisto prírodný sprej založený na koncentrátoch aktívnych rastlinných štruktúr - mumio altajské, antivírusovej látky mangiferín, extrahovanej z vysokohorských oddenkových odnoží sekernice sibírskej (Hedysarum alpium) a antiseptickej zložky triedy polyguanidínov, ktoré majú synergický účinok proti zdrojom vírusových, bakteriálnych, hubových infekcií.

 Sprej je určený na vonkajšie použitie, aby sa zabránilo infekčným procesom prenášaným zvonka aj zvútra, tj. kvapôčkam vo vzduchu. Po aplikácii je cítiť lepivosť, ktorá po niekoľkých sekundách úplne prechádza. Prírodný sprej je hypoalergénny a môže sa aplikovať na pokožku tváre ale aj na iné časti tela, podľa potreby. Sprej je možné používať od 2 rokov, vhodný je aj pre tehotné a dojčiace ženy. Aj v prípade ak si dieťa olizuje ruky, biogénne prírodné zloženie spreja na ruky je bezpečné, nemá vedľajšie a nebezpečné účinky na sliznicu, tráviaci systém, pretože neobsahuje toxíny ani jedy.

Prírodný biogénny vzorec spreja NEOBSAHUJE toxíny nebezpečné pre bunkový metabolizmus, konzervačné látky, geneticky modifikované látky, nie je návykový.  Nemá teratogénny účinok.

Biogénny natívny vzorec spreja preniká do štruktúr hornej epidermálnej vrstvy pokožky, má predĺžený ochranný antimikrobiálny účinok po dobu 3 hodín. Biogénny vzorec spreja je zabudovaný do bunkovej matrice epidermálnych buniek, pri kontakte s infikovanými objektmi neutralizuje zdroje infekcie na rukách a zabraňuje preniknutiu infekcie do slizníc.

Použitie: 1-3x denne aplikujte na ruky, ale aj na tvár a iné odhalené a nechárnené časti tela (podľa potreby), neoplachujte

Zloženie: voda, extrakt z koreňa sekernice sibírskej, extrakt z brezovej kôry, extrakt z rebríčka obyčajného, mumio, extrakt z propolisu, poly (iminocarbonimidoylimino-1,6-hexándiyl), extrakt z listov čajovníka – tea tree.

Skladovanie: mimo dosahu detí, na suchom a tmavom mieste, pri teplote do 25°C

Upozornenie: Pri aplikácií sa vyvarujte vniknutiu produktu do očí!

Krajina pôvodu: Rusko

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overenie, že nie ste robot

Súvisiace produkty

Dezinfekčný gél Dermogel - 30 ml

Novinka!
Dezinfekčný gél Dermogel - 30 ml
3,00€ Bez DPH: 2,50€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Liečivá kozmetikaLikvidácia mikroorganizmovTelová kozmetika

 Sme na trhu
už od roku 2004

 Doprava zdarma
nad 50€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát