Detoxikační ústní olejová kúra - Fife Bruce Dr.

4,65€ Bez DPH: 4,23€

Popis

Detoxikační ústní olejová kúra - Fife Bruce Dr.

Trápi vás skazený dych, krvácanie ďasien, zubné kazy alebo bolesti zubov? Potom jednoznačne potrebujete túto knihu! Ak trpíte astmou, cukrovkou, artritídou, migrénami alebo inými chronickými ochoreniami a doteraz ste nenašli úľavu, táto kniha by mohla obsahovať riešenie, ktoré potrebujete.

Mnoho zdravotných problémov má pôvod v ústach. Zdá sa neuveriteľné, že väčšina chronických a infekčných ochorení, ktoré dnes trápia spoločnosť, je ovplyvnená zdravím našich úst. Ústa sú odrazom zdravia vo vnútri tela. Ak nemáte zdravé zuby, budete mať určite aj iné zdravotné problémy. Aj napriek pravidelnému čisteniu kefkou a používaniu dentálnej nite má cez deväťdesiat percent populácie v rôznej miere choré ďasná alebo zubné kazy. Väčšina ľudí dokonca ani nevie, že nejaké problémy so zubami má.

Nedávny výskum preukázal priamu súvislosť medzi zdravím ústnej dutiny a chronickými chorobami. Samotné zlepšovanie zdravotného stavu zubov a ďasien môže vyliečiť rad chronických problémov. Dôkladnejšie či častejšie čistenie zubov kefkou, zubnou niťou a ústnou vodou nie je riešením. Čo bude fungovať, je terapia čistenia olejom. Čistenie olejom je stará metóda detoxikácia ústnej dutiny pochádzajúce z Ajurvédske medicíny. Je to jedna z najefektívnejších metód detoxikácie a liečenia v prírodnej medicíne. V tejto knihe doktor Fife kombinuje postupy ajurvédskej medicíny s modernou vedou. Hoci je neuveriteľne účinná, je terapia liečenia olejom bezpečná a jednoduchá dokonca aj pre deti.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Alternatívna medicína, zdravie

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát