Depresia, stav úzkosti

Choroba je darom stvoriteľa, lebo je nám prostredníctvom toho, o aký problém ide ukázané, že sme sa nestravovali správne a nezmýšľali, či nekonali v súlade s univerzom. Príčinu choroby nájdete pod produktami. Ak na sebe popracujete a zmeníte stravu, choroba sa nemá dôvod viac demonštrovať. Zorientovať sa v informáciách nie je jednoduché a vyžaduje to veľa štúdia. Aby sme Vám to zjednodušili a nemuseli ste za to platiť, na stránke EZOfit sme pre Vás zhrnuli tie najdôležitejšie rady. Systém v ktorom žijeme nemá záujem o zdravých ľudí, preto sa o tom z oficiálnych zdrojov nedozviete.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny.
Produkty, tu zobrazené, Vám pomôžu preklenúť obdobie, než dokážete uskutočniť zmeny. Odporúčame Vám vyskúšať aj sviečkovanie.

Koloidné zlato Au100 10 ppm - 300 ml

20,00€ Bez DPH: 16,67€
Koloidné zlato Au100 10 ppm - 300 ml

Olej Šípkový - 250 ml

Annona Forte (koncentrát z Annona Mu ..

CD - Zbavte sa depresie - Dahlke Rue ..

14,90€ Bez DPH: 12,42€
CD - Zbavte sa depresie - Dahlke Ruediger - dve riadené liečebné meditácie - CD v slovenčine

Plnospektrálna kompaktná úsporná žia ..

18,90€ Bez DPH: 15,75€
Plnospektrálna kompaktná úsporná žiarivka NASLI CFLL, 23W, E27

REVITAE - 90 kapsúl

Dynaforsis - výťažok z Rozchodnice r ..

Spirulina extra BIO - 100 g

GYNEX - 30 ml

SPIRON - Produkt obsahuje harmonickú ..

12,90€ Bez DPH: 10,75€
SPIRON - Produkt obsahuje harmonickú kombináciu najčistejších éterických olejov a bioinformácií - 50 ml

STIMARAL kvapky - 30 ml

KOROLEN - 30 ml

Zobrazenie 1 až 12 z 12 (1 stránok)

Průměrný podíl příčin: 85% duchovní vada, 15% nedostatek pohybu.

Deprese a depresivní nálady je souhrný název pro obraz duševního stavu, vyznačujícího se pocitem poraženosti, sklíčenou náladou, ztráty aktivity a apatií.Deprese pokleslá do tělesnosti se nazývá endogenní a je doprovázená pocitem celkové únavy, nespavostí, nechutenstvím, bušením srdce, nízkým tlakem a ztrátou pudů.

Depresivní člověk je skličován střídavě pocity viny, marnosti snah a nedostatečné vděčnosti světa.Nával deprese přichází obvykle po velkém pracovním nebo citovém přetížení, které nepřineslo kýžený efekt. Základní vadou činnosti ducha depresivních lidí je sebepřecenění v souhře s neschopností hospodařit se svou vlastní duševní energií. 

Tak nemocní docházejí k přesvědčení, že musí svět napravit ke svému obrazu a vrhnou se do této nápravy se vší svou energií.To trvá tak dlouho, až ji vyčerpají a dostaví se deprese.

Text z knihy Duchovní příčiny nemocí – Staněk Josef / Brzobohatá Jana – vydavateľstvo AGAPE
Ďalšie knihy od Staněk / Brzobohatá

Duchovná príčina stavov úzkosti podľa L. Hayovej spočíva v nedôvere v prirodzený chod života. Pozitívne tvrdenie na odstránenie ochorenia - mám sa rád a som so sebou spokojný, verím v chod života, som v bezpečí.

Ďalšie články o duchovných príčinách chorôb

Knihy od L.L. Hayovej

Prosíme Vás vypnite si rozšírenie


alebo si pridajte našu stránku medzi dôveryhodné a znovu ju načítajte.

Na týchto stránkach pre Vás nepodsúvame žiadne reklamy, ale je možné že obsah nebude zobrazený tak ako sme ho pripravili. Nezobrazia sa Vám napríklad inštruktážne a porovnávacie videa alebo hodnotenia obchodu prevzaté od tretích strán.

Ďakujeme