Cordyceps 100 kaps

7,95€ Bez DPH: 6,63€

Popis

Cordyceps 100 kaps

V tradičnej čínskej medicíne sa Cordyceps používa už viac ako 2000 rokov. Jeho domovom sú vysoké hory Číny a Tibetu, kde rastie vo výškach nad 3000 metrov. Pre jeho ťažkú dostupnosť a vysokú cenu sa stal veľmi rýchlo liekom cisárskeho dvora. Vysoký obsah biologicky aktívnych látok ako sú vitamíny, aminokyseliny a polysacharidy ho radí medzi najznámejšie a najvzácnejšie huby využívané v medicíne.

Silný extrakt z podhubia (mycélium - najúčinnejšia časť) v pomere 4:1 v pohodlnej forme kapsúl (aby sme získali 1mg čistého extraktu musí sa extrahovať 4mg huby Cordyceps).

Cordyceps je vyhľadávaná najmä pre jej obsah beta-glukánov. Beta-glukány sú prirodzene sa vyskytujúce polysacharidy, ktoré sú zložkami bunkovej steny niektorých druhov húb a baktérií.

Cordyceps je okrem iného aj účinné afrodiziakum, vďaka čomu je známy aj ako himalájska viagra pre svoje pozitívne účinky na zvýšenie sexuálnej výdrže. 

Zloženie: extrakt Cs-4 z podhubia Cordyceps (Cordyceps sinensis)  v pomere 4:1 (nosič: maltodextrín), želatínová kapsula.

Odporúčaná denná dávka: 1 kapsulu, pred jedlom a zapite dostatočným množstvom vody

Účinné látky v 1 tablete: extrakt z podhubia Cordyceps 450mg (referenčná výživová hodnota nie je definovaná).

Skladovanie: v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 4-25°C, nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre osoby do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Cordyceps BIO prášok 100g

13,90€ Bez DPH: 11,58€

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Liečivé hubyKapsuly a tabletyPodpora imunity

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát