CO neSMÍTE VĚDĚT! 2 - Morris Michael

17,10€ Bez DPH: 15,55€

Popis

CO neSMÍTE VĚDĚT! 2 - Morris Michael

V bestselleru Co nesmíte vědět, vydanom v roku 2011, Michael Morris názorne a zrozumiteľne vysvetlil, ako malá skupinka bankárov siaha prostredníctvom hospodárskych a menových vojen po totálnom ovládnutí sveta. V tomto druhom diele sa zameral na politické a vojenské aspekty nového svetového poriadku.

USA dominovali svetu viac ako sto rokov, ich hviezda však už zapadá. Mocipáni v pozadí sa tomu ale zaryto bránia a na mnohých miestach Zeme inscenujú konflikty. Odkiaľ ale pochádza ich deštruktívny vplyv na EÚ?

Malá skupina vodcov je zodpovedná nielen za vojny v Afganistane, v Iraku a v Sýrii, ale aj za konflikt na Ukrajine aj za takzvanú Arabskú jar. Afrika sa rovnako ako Blízky a Stredný východ prepadá do riadeného a stále väčšieho chaosu, ktorý teraz "preskakuje" aj na Európu. A teroristické útoky v Paríži boli iba začiatkom! V Európe aj v USA sú už vyzbrojované policajné a vojenské jednotky, aby boli pripravené brutálne potlačiť dlho pripravované občianske vojny.

V knihe sa dozviete, ako je to v skutočnosti s NATO, s celosvetovým terorizmom, s konfliktom na Ukrajine aj s vojnou proti Rusku. Kto naozaj stojí za "antiputinovskou" propagandou Západu, ktorá by už čoskoro mohla mať pre nás všetkých deštruktívne následky? Akú úlohu v tom zohráva Saudská Arábia a prečo sú európski špičkoví politici v tejto hre len bezzubými bábkami? Dočítate sa skutočnosti o zmluvách TTIP a CETA aj o dohodách, ktoré hrozia kultúrno a ekonomicky zničiť Európu, a pochopíte, aké vážne dôsledky by mohli priniesť každému z nás.

Po tejto hutnej mase výbušných a zdrvujúcich informácií by mohol hociktorý čitateľ začať prepadať beznádeji. Michael Morris však píše o týchto zložitých faktoch a komplexných súvislostiach jednoducho a ukazuje tiež cestu, ako sa oslobodiť z pazúrov tajné svetovlády a znovu urobiť Európu i svet miestom mieru a empatie.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Produkt sa nachádza v týchto kategóriách

Očkovanie, obchod so zdravím, konšpirácieSpoločnosť

 Sme na trhu
už od roku 2002

 Doprava zdarma
nad 70€ v SR cez GLS

 Overené zákazníkmi
certifikát od Heureka.sk

 Bezpečný obchod
SSL certifikát